reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Strach jest duży, rozumiem.
Ja zrobiłam amnio, bo po 1 prenatalnym miałam ryzyko 1:8 i pomyślałam, że do końca ciąży nie zniosę tego stresu, szczególnie, że wcześniej jedną ciążę straciłam.
Badanie przeszło bez jakichkolwiek powikłań, szybko, sprawnie i bez bólu, pomimo braku znieczulenie, to na prawdę nie boli :). wyniki przyniosły taką ulgę, że nie da się tego określić słowami, dzisiaj cieszę się moją już 9 miesiączną, zdrową córeczką:):).
Polecam sprawdzić, nie namawiam, ale polecam, dobry wynik daje mega spokój na całą resztę ciąży:)
Odpowiedziałaś na post z 2008 roku. Mam wielką nadzieję, że autorka ma wspaniałe, zdrowe i szczęśliwe dorosłe dziecko :)
 
reklama
Ja nie, miałam lekką tkliwość w tym miejscu przez dwa dni, potem już nic nie czułam.
to bardziej sa takie kilkusekundowe uklucia i zdarzaja sie pare razy na dzien, glownie wieczorem. pierwszego i drugiego dnia byly bardziej wyczywalne, teraz mniej

ale chyba nabawilam sie zapalenia pecherza bo czuje lekkie klucie w pecherzu po ostatnim prysznicu :( napisalam do swojej ginekolozki i czekam na info
 
Witam wszystkich. U mnie właśnie minęła 2 doba po amniopunkcji, ryzyko t21 1:25, do którego przyczyniły się zle wyniki badań biochemicznych. U mnie zabieg był nieprzyjemny, gdyż igła o grubości 18 okazała się wadliwa fabrycznie-tępa, nie przebila sie przez otrzewną i miałam drugie ukłucie 16, gdzie już mniej bolało. Dodam ze wykonywala Pani profesor, ktora wszystko tlumaczyla, byl tez moj lekarz ginekolog, wiec czulam sie spokojna, ze wszystko pojdzie dobrze. Teraz oczekiwanie na wyniki 3-4 tygodnie :(
 
Witam wszystkich. U mnie właśnie minęła 2 doba po amniopunkcji, ryzyko t21 1:25, do którego przyczyniły się zle wyniki badań biochemicznych. U mnie zabieg był nieprzyjemny, gdyż igła o grubości 18 okazała się wadliwa fabrycznie-tępa, nie przebila sie przez otrzewną i miałam drugie ukłucie 16, gdzie już mniej bolało. Dodam ze wykonywala Pani profesor, ktora wszystko tlumaczyla, byl tez moj lekarz ginekolog, wiec czulam sie spokojna, ze wszystko pojdzie dobrze. Teraz oczekiwanie na wyniki 3-4 tygodnie :(
hej Katrina, jak sie czujesz?

bralas typowa amnio czy dodatkowo mikromacierze badz fisha?
 
reklama
Do góry