reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Za 10 dni.. więc myślę, że jeszcze jakieś 14 dni oczekiwania na wynik.
Och, trudny czas przed Tobą. Przytulam bardzo. Dbaj o siebie, pij melisę, wodę, spaceruj. Mam nadzieję, że jak najbardziej uda Ci się odciąć myśli. Żadna kobieta nie zasługuje na bycie postawioną w takiej sytuacji. Prawidłowe USG daje dużą nadzieję, że dziecko jest zdrowe. Ściskamy z moim zdrowym ryzykiem ZD 1:17 :)
 
reklama
Och, trudny czas przed Tobą. Przytulam bardzo. Dbaj o siebie, pij melisę, wodę, spaceruj. Mam nadzieję, że jak najbardziej uda Ci się odciąć myśli. Żadna kobieta nie zasługuje na bycie postawioną w takiej sytuacji. Prawidłowe USG daje dużą nadzieję, że dziecko jest zdrowe. Ściskamy z moim zdrowym ryzykiem ZD 1:17 :)
Dziękuję za słowa otuchy ❤️
 
Jak się czujesz? Jeszcze tylko troszkę czekania :)
Hej! Jest w miarę ok, staram się zajmować sobie czas, żeby jak najmniej myśleć. Mam taki ambiwalentne emocje, od totalnej wiary w to, że badanie wyjdzie dobrze, po strach że jednak będzie inaczej. Odezwę się jak już będę po wszytskim. Dziękuję, że pytasz ❤️
 
Witajcie! Ja w czerwcu przechodziłam to co Wy z tym że nie robiłam amnio tylko badanie sanco ze względu na wysoką betę w teście pappa. Parametry z USG bez zarzutów. Moje ryzyko wynosiło zd 1:460 czyli pośrednie.zrobilam Sanco wyszło bardzo dobrze 99,9 że jest ok. A teraz zostało mi tydzień do porodu i nie mogę spać, złe myśli wracają, bo sanco nie daje 100 procent. Boję się bardzo.
 
reklama
Do góry