reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Cześć Pati, faktycznie USG wręcz idealne, tylko ta krew nieszczęsna. Nie pozostaje nic innego jak poczekać na wyniki badania :) jestem w tym samym miejscu co Ty, czekam na wyniki, myślę że po świętach powinny być. Tydzień tu we wtorek miałam amniopunkcję.
Bardzo trzymam kciuki za dobry wynik ❤️
Mialam 1:32 zD. Usg prawidłowe. Roczny, zdrowy, maluch śpi w pokoju obok przytulony do misia🙂
 
reklama
Właśnie dzwonili do mnie z informacją że z moją krwią jest coś nie tak i że badanie im narazie nie wyszło i potrzebują jeszcze 7 dni żeby dać wynik 😥 Z tym czekaniem można oszaleć 🥺
 
Właśnie dzwonili do mnie z informacją że z moją krwią jest coś nie tak i że badanie im narazie nie wyszło i potrzebują jeszcze 7 dni żeby dać wynik 😥 Z tym czekaniem można oszaleć 🥺
Ja tez chyba oszaleje z tym czekaniem. Amnio miałam przed świętami we wtorek, nadal nie ma wyniku.. A było robione z tym fishem. No dramat 😥
 
Cześć dziewczyny, w środę miałam prenatalne i od tego czasu przechodzę jakiś koszmar, przeczytałam już całe forum 😥 Mam 28lat, 13+3 tc, USG prawidłowe,przezierność 1.8, CRL 71, kość nosowa obecna, tętno 160, zastawka trójdzielna prawidłowa. Krew miałam pobieraną już tydzień temu. Wyniki: beta 3,8, Pappa 0,58, ryzyko ZD 1:135.
Diagnoza: wysokie ryzyko ZD, ale ze wzgledu na tak dobre USG zalecają Nifty. Więc od razu w czwartek pobiegłam zrobić test. Teraz czeka nas najgorszy etap- czekanie i bezsilność, jeszcze są święta, a my zbici jak psy 🥺
Mam wynik! Niskie ryzyko ZD 1do miliardów! Płeć żeńska więc będzie Alicja ♥️
Dziękuję Wam za wsparcie, w następnej ciąży już nie zgodzę się na test Pappa, teraz tylko czeka mnie USG żeby sprawdzić czy przez ten stres wszystko z bejbikiem jest ok 💪
 
Mam wynik! Niskie ryzyko ZD 1do miliardów! Płeć żeńska więc będzie Alicja ♥️
Dziękuję Wam za wsparcie, w następnej ciąży już nie zgodzę się na test Pappa, teraz tylko czeka mnie USG żeby sprawdzić czy przez ten stres wszystko z bejbikiem jest ok 💪
Super ❤️ja też pamiętam tą ulgę po wyniku nifty. Jednak zdecydowałam się na amnio, która też wyszła ok. Ale prawdę mówiąc odetchnęłam teraz przed sylwestrem jak miała echo serca płodu i połówkowe i wszystko ok ;)
 
reklama
Mam wynik! Niskie ryzyko ZD 1do miliardów! Płeć żeńska więc będzie Alicja ♥️
Dziękuję Wam za wsparcie, w następnej ciąży już nie zgodzę się na test Pappa, teraz tylko czeka mnie USG żeby sprawdzić czy przez ten stres wszystko z bejbikiem jest ok 💪
Pati, wspaniale. Bardzo się cieszę Twoim szczęściem ❤️
 
Do góry