reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dziewczyny niesamowite szczęście, że mogę latać :-) Mimo fatalnych testów pappa (zE1:16) zdrowy syn. Chciałbym powiedzieć wszystkim dziewczyną ze złymi wynikami, by traktowały je z przymrużeniem oka.
 
Cudownie !! Gratuluje :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
U mnie bet 0,244 mom, a pappa 0,157 mom. Dużo poniżej normy :-( Słabiutkie wyniki :-( Oby wszystko poszło dobrze a wynik amnio może przynieść ogromną ulgę. Niecierpliwie na niego czekam...

Zu, a co lekarz powiedział na obniżone wartości bety i białka pappa?
Czy ktoś wie moze co oznacza obniżona beta?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najczęściej nic nie oznacza, ale niskie wartości białek mogą wskazywać na późniejsze problemy z łożyskiem, przepływami...
U mnie od 34 tygodnia córka prawie nie urosła choć niby i łożysko i przepływy było ok. No na pewno warto to monitorować
 
reklama
Malaja dziękuje za odpowiedz, bardzo mnie pocieszyłaś [emoji4] moja beta wynosi 0,28 MoM, a pappa 0,712 MoM. Czyli pappa jest w miarę ok tylko beta niska. Myślisz, ze nie muszę sie przejmować ta beta? Ryzyko porodu przed 34 tygodniem wyliczyli mi na 1:66


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry