reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dziewczyny dołączam do grona oczekujących na wyniki- robiłam harmony.
z testu podwójnego wyszło mi ryzyko zd 1 :138
Ja również trzymam kciuki za dobre wyniki. U mnie ryzyko zd 1:187, ale nie zdecydowałam się na dodatkowe badania. Za ok. półtora miesiąca mam nadzieję powitać zdrową córcię:)
 
Gloria3 trzymam mocno kciuki za zdrowa dzidzie ❤ Ja powiem ci ze nerwy by mi nie daly zyc do konca ciazy gdyby sir nie upewniła.
 
Gloria3 trzymam mocno kciuki za zdrowa dzidzie ❤ Ja powiem ci ze nerwy by mi nie daly zyc do konca ciazy gdyby sir nie upewniła.
Powiem Ci, że często żałowałam, że nie zdecydowałam się na żadne dodatkowe badania. Dobre wyniki z pewnością by mnie uspokoiły. Problem w tym, że nie potrafiłabym przerwać ciąży. To moje trzecie dziecko, pozostała dwójka jest zdrowa, wierzę że i teraz tak będzie. Oby! Tobie też tego życzę :) Kiedy spodziewasz się wyników?
 
Gloria3 kochana ja też nie byłabym w stanie przerwać ciąży ale musze wiedzieć bo się wykoncze psychicznie. Wyniki pod koniec przyszłego tyg. powinny być.
 
Ja się po prostu nastawiłam się, że córka może mieć zd, mąż wręcz przeciwnie - w ogóle nie zakłada takiej możliwości. Momentami wariowałam z tej niepewności, dopóki nie pogodziłam się z tym. A co ma być, to będzie.
Kika333, już niedługo będziesz mieć pewność :) wierzę, że wyniki będą dobre!
Beataja - bardzo dziękuję :)
 
kika ja tez nadal czekam na wyniki, powinny byc do piątku teoretycznie, ale juz teraz na dzwiek telefonu az sie podrywam do góry, strasznie sie denerwuje :(
 
reklama
Dziewczyny dostałam telefon ze jest wynik. Strasznie się boje....
dam wam znac wieczorem bo wcześniej nie dam rady jechać.
 
Do góry