reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Gloria na pewno będzie dobrze :) ryzyko może być podwyższone ze wzhl na wiek np - skoro piszesz ze to 3 dziecko - ja tez przy drugim miałam podwyższone i nie robiłam i od października mam dwóch zdrowych chłopaków u Ciebie będzie Rez dobrze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny u mnie nt2.5 przy crl5.99... malutka i ledwo widoczna kość nosowa a do tego dwunaczyniowa pepowina....jestem przerażona:/ czekam na wyniki z testu papa ale obawiam się że będę musiała podjąć decyzję odnośnie aminopunkcji... całe dnie i noce myślę o tym...
Spokojnie, może nie jest tak źle, NT nie jest jeszcze jakoś strasznie wysokie. Poczekaj na wyniki Pappa i wtedy zdecydujesz co dalej. Czy robić amniopunkcję to już sama musisz się zastanowić i zdecydować. Ja np. zrezygnowałam, bo wiedziałam, że i tak urodzę to dziecko, zdrowe czy też nie. Czasem żałowałam, bo bym miała pewność, ale taką podjęłam decyzję. Póki co na USG wszystko ok, tylko wyniki Pappa niepokojące, ale i tak jestem dobrej myśli.
Trzymaj się ciepło i staraj się tym tak nie zadręczać, to nie służy dziecku. Dużo spokoju i samych dobrych wieści życzę :)
 
reklama
Gloria na pewno będzie dobrze :) ryzyko może być podwyższone ze wzhl na wiek np - skoro piszesz ze to 3 dziecko - ja tez przy drugim miałam podwyższone i nie robiłam i od października mam dwóch zdrowych chłopaków u Ciebie będzie Rez dobrze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję Ci bardzo, oby było jak piszesz :) No właśnie w poprzednich ciążach nie robiłam Pappy, teraz lekarz zalecił ze względu na wiek (mam 36 lat). Wiek na pewno zwiększa ryzyko, tylko że u mnie badania krwi wyszły nieciekawie, stąd jeszcze większe ryzyko. Ciekawe czy w poprzednich ciążach ryzyko też było podwyższone... Nie pozostaje mi nic innego jak czekać cierpliwie. Z tym ostatnim najgorzej ;) ale już niedługo, niewiele ponad miesiąc do terminu :)
 
Do góry