reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

U mnie jest 16 tc wiec jeszcze nie jest na tyle duże. Ogólnie decydując się na to usg chciałam się upewnić ze wszystko jest ok... w sensie, że dziecko jest zdrowe. Zdesperowana wszystkiego się chwyta.
Nie ukrywam, że nie jest to tani wydatek... i tak sobie z drugiej strony mysle ze jak nie zrobie tego 3d i dołożę trochę kasy to bęzie stać mnie na fisha....
 
reklama
Teraz trochę z innej beczki.... wiem, że pewnie wzbudzę burzę ale orientujecie się jakie są aktualne przepisy dotyczące terminacji ciąży??
Moja pani dr poinformowała mnie ze nie jest to możliwe.... Ma rację???
 
Teraz trochę z innej beczki.... wiem, że pewnie wzbudzę burzę ale orientujecie się jakie są aktualne przepisy dotyczące terminacji ciąży??
Moja pani dr poinformowała mnie ze nie jest to możliwe.... Ma rację???
Z tego co wiem to nie zmieniły się przepisy w tym zakresie. Jeszcze. Poszukaj dokładnie. Moj lekarz nic mi o tym nie mowil...

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie jest 16 tc wiec jeszcze nie jest na tyle duże. Ogólnie decydując się na to usg chciałam się upewnić ze wszystko jest ok... w sensie, że dziecko jest zdrowe. Zdesperowana wszystkiego się chwyta.
Nie ukrywam, że nie jest to tani wydatek... i tak sobie z drugiej strony mysle ze jak nie zrobie tego 3d i dołożę trochę kasy to bęzie stać mnie na fisha....

Z tymi wadami twarzoczaszki to można to sprawdzić, jednak oczywiście mogą być to wady takie jak cechy dymorficzne u moje syna. Podobno je ma, każdy mówi, że taki podobny do taty. Pewnie rozszczep podniebienia będzie widać ...

W sprawie terminacji nic się nie zmieniło, trzeba tylko poszukać szpitala...
 
Hmm. Czyli moja Pani dr troszkę nieprawdę mi powiedziała..
Wiecie co pójdę dzisiaj na to usg 3d, to jest inna klinika, inny lekarz - ma bardzo dobre opinie. Pokarze mu moje wyniki, lepiej zawsze skonsultować je z innym lekarzem. Do tego zapytam o ewentualną terminację. Ciekawa jestem co powie.
A tą moją Panią dr to chyba zmienię... 2 tyg. dzwoni do mnie z terminem amnio. Strasznie to przeciąga. Wg @ zaczynam dzisiaj 17tc a wg usg (długie cykle) 16tc. Myślę, że to już dobry czas na zabieg?????
 
Hmm. Czyli moja Pani dr troszkę nieprawdę mi powiedziała..
Wiecie co pójdę dzisiaj na to usg 3d, to jest inna klinika, inny lekarz - ma bardzo dobre opinie. Pokarze mu moje wyniki, lepiej zawsze skonsultować je z innym lekarzem. Do tego zapytam o ewentualną terminację. Ciekawa jestem co powie.
A tą moją Panią dr to chyba zmienię... 2 tyg. dzwoni do mnie z terminem amnio. Strasznie to przeciąga. Wg @ zaczynam dzisiaj 17tc a wg usg (długie cykle) 16tc. Myślę, że to już dobry czas na zabieg?????
Tak, 16, 17 tydzień jak najbardziej.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaja sobie ewidentnie robi [emoji48] ktory to będzie tydzień?

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Trochę Pani nagadałam przez tel. i wyobraźcie sobie ze Pani dr jeszcze raz policzyła wiek ciąży i jakoś we wrześniu znalazł się wolny termin, ide 25-09 to będzie wg usg 17 tc.
Jak się nie wykłucisz to mają Cię głęboko.... nie wspomnę już o tym, że chodzę do pani dr prywatnie!
 
reklama
Do góry