reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Odplynely mi wody plodowe. Nie wiem czy to byla wina lekarza czy nie... córeczka nie ma zadnych wad. Jedynie jest wczesniakiem bo nie rosla od 28 tc i mialam cc w 31 tc. A stalo sie to prawdopodobnie z powodu zespołu antyfosfolipidowego ktory zostal wykryty dopiero w drugiej ciąży.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom

W pierwszej ciązy też miałam hipotrofie .. mała ur. się w 38 tc 2100g 46cm... ale zdrowa jest. Druga moja ciąża obumarła....W tej ciąży biore profilaktycznie acard i jak na razie jest ok... po stracie robiłam badanie na własną rękę beta 2 glikoproteine i p-ciała przciw fosfolipidowe i wyniki były ok.. A u ciebie jak zdiagnozowano zespół antyfosfolipidowy???
 
reklama
Lekarz który mi robił amnio powiedział ze u niego ani razu nie było powikłań po amnio. Ale trafiłam na super lekarzy bo usg prenatalne robił mi Brawura-Biskupski-Samaha a amnio prof.Wielgoś.
 
Brzuszek znalazłam nie znam sie na tch jednostkach. Beta 55,04 iu/i odpowiada 1,304 mom. Pappa 0,418 odpowiada 0,248 mom
 
Ostatnia edycja:
W pierwszej ciązy też miałam hipotrofie .. mała ur. się w 38 tc 2100g 46cm... ale zdrowa jest. Druga moja ciąża obumarła....W tej ciąży biore profilaktycznie acard i jak na razie jest ok... po stracie robiłam badanie na własną rękę beta 2 glikoproteine i p-ciała przciw fosfolipidowe i wyniki były ok.. A u ciebie jak zdiagnozowano zespół antyfosfolipidowy???
Ginekolog kazal mi od razu zglosic się do hematologa i mialam co chwile badania. Zaraz sprawdzę jakie i Ci napisze dokładne.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Brzuszek ściskam kciuki, żebyś się dziś nie stresowała.

U nas jakoś leci, czekamy na 2 usg prenatalne, przełożyli mi z 29 września na 4 października. Jakoś przeczekamy i staram się mieć nadzieję, żeby było dobrze i tym razem obędzie się bez rewelacji !
 
Do góry