reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Hej dziewczyny!Ja wczoraj na usg 11tydz 1 dzień ciąży zostałam zdiagnozowana z przepuklina pepowinowa ophatocele 2 listopada idę na badania prenatalne później być może aminopunkcja .duzo jeszcze zależy od tych badań prenatarnych co powie drugi lekarz dzis cala noc przeplakana choc tlumacze sobie ze nie wszystko jeszcze utracone. Czy ktoras z eas miala moze taki przypadek? Może 11 tydzień to za wcześnie na takie podejrzenia?Proszę o jakaś pomoc pozdrawiam
 
Hej dziewczyny!Ja wczoraj na usg 11tydz 1 dzień ciąży zostałam zdiagnozowana z przepuklina pepowinowa ophatocele 2 listopada idę na badania prenatalne później być może aminopunkcja .duzo jeszcze zależy od tych badań prenatarnych co powie drugi lekarz dzis cala noc przeplakana choc tlumacze sobie ze nie wszystko jeszcze utracone. Czy ktoras z eas miala moze taki przypadek? Może 11 tydzień to za wcześnie na takie podejrzenia?Proszę o jakaś pomoc pozdrawiam
mój syna urodził się i miał przepuklinę pępkową i 2 pachwinowe. Nie ma co od razu popadać w skrajności. Przepuklina to coś co dziś bez problemu da się zoperować a po 2 u tak małego dziecka jeszcze wszystko może się zmienić.
 
mój syna urodził się i miał przepuklinę pępkową i 2 pachwinowe. Nie ma co od razu popadać w skrajności. Przepuklina to coś co dziś bez problemu da się zoperować a po 2 u tak małego dziecka jeszcze wszystko może się zmienić.
Dzieki za odpowiedź!można wiedzieć kiedy została zdiagnozowana ?czy miałaś aminopunkcje żeby wykluczyć inne wady?Jak po operacji rozwija się synek?dziękuję z góry za odp
 
Witam. Mój też urodził się wcześniej w 34 tyg. miałam badania robione prenatalne 3 razy ani razu mu to nie wyszło. Miał przepuklinkę pępkową wielkości mandarynki i pachwinowe do tego wodniaczki na jąderkach. Dziś ma 7 lat . Pępkową mu tak wcisnął chirurg że obyło się bez operacji a pachwinowe miał operowane zaraz po roczku. Zresztą my po wielu przejściach więc nie do końca wszystko jest tak wiarygodne. Powinna być roślinka a jest chłopak pierwszoklasista że hej.
 
Dzieki za odpowiedź!można wiedzieć kiedy została zdiagnozowana ?czy miałaś aminopunkcje żeby wykluczyć inne wady?Jak po operacji rozwija się synek?dziękuję z góry za odp
sama przepuklina nie świadczy o niczym strasznym. Mój syn dodatkowo ma aberracje chromosomową i prawidłowy kariotyp. W poprzedniej ciąży mimo licznych wad wrodzonych lekarze ich nie dostrzegli. Teraz miałam amniopunkcję w kierunku rozszczepów i sprawdzano kariotyp wszystko wyszło OK.
skonsultuj się z innym lekarzem i zobaczysz co Ci doradzi, ostateczna decyzja należy do Ciebie.
 
Dziewczyny, mam wyniki amniopunkcji kariotyp prawidłowy XY i oby tak zostało
W końcu mogę odetchnąć i wszystkim się pochwalić ciążą...jupii
 
reklama
Villemo super wieści. Gratuluję :)
Ja miałam dzisiaj usg prenatalne i jest wszystko w porządku. Moja córunia ślicznie rośnie. Waży już 360 g ( dziś jest dokładnie 20 tyg).
 
Do góry