reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Napewno czuja... dzieci są niesamowite w wyczuwaniu naszych leków i nastrojów....

Trzymaj się !!!! Bądź dzielna!!!

I daj znać jak poszło! Już przeżywam z tobą!


Najprawdopodobniej jutro mnie tylko przyjmą, a klujna pojutrze.Jakos się nie boje tego kłucia, choć wiem, że to nie jest jak zabieg w spa i będzie średnio mile.
Raczej stresuje się ew. powikłaniami i... Czekaniem
 
reklama
Najprawdopodobniej jutro mnie tylko przyjmą, a klujna pojutrze.Jakos się nie boje tego kłucia, choć wiem, że to nie jest jak zabieg w spa i będzie średnio mile.
Raczej stresuje się ew. powikłaniami i... Czekaniem

Miałam to samo. Większość tu bała się powikłań... to zrozumiałe !! Ważne ze Noe będziesz nosić młodego bo będziesz w szpitalni odpoczniesz fizycznie troszkę
Reszta sama się ulozy

A mąż choć nieobecny to widać stara się :) zuch! ;)
 
Miałam to samo. Większość tu bała się powikłań... to zrozumiałe !! Ważne ze Noe będziesz nosić młodego bo będziesz w szpitalni odpoczniesz fizycznie troszkę
Reszta sama się ulozy

A mąż choć nieobecny to widać stara się :) zuch! ;)

Przyjechał mąż.Ktos musi z dzieciakami zostać.Atmosfera mocno nerwowa, więc tylko sie kłócimy.
 
@Shaer Ty już pewnie przyjęta jesteś? Myślę o Tobie cieplutko, żeby wszystko dobrze poszło, czekamy na wieści jak będziesz już po!
 
@Shaer Ty już pewnie przyjęta jesteś? Myślę o Tobie cieplutko, żeby wszystko dobrze poszło, czekamy na wieści jak będziesz już po!


Już na oddziale, po obiadku, po kolacji.
Pobrano mi krew, miałam USG.Wychodzi na to, że corcia.
Wad serduszka nie widać i obraz USG prawidłowy.Mimo to nadal czuję się zestresowana. Amnio raczej jutro rano.
 
Już na oddziale, po obiadku, po kolacji.
Pobrano mi krew, miałam USG.Wychodzi na to, że corcia.
Wad serduszka nie widać i obraz USG prawidłowy.Mimo to nadal czuję się zestresowana. Amnio raczej jutro rano.
Dobrze że nie widać żadnych wad serduszka, to bardzo dobry znak :)
Koniecznie napisz jak będziesz po zabiegu .
Też mocno trzymam kciuki :)
 
Przełożyli mi na jutro.Znow mnie boli głowa, znów zwracam...Niby miejsc nie ma a ja bez sensu kolejny dzień leżę...
 
Faktycznie ciężko zrozumieć Polskę służbę zdrowia
Ale E życiu kieruje się zasada „ wszystko jest po cos”
Może nie widać po co ale widocznie to lepiej dla ciebie i dzidzi
 
reklama
Do góry