reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

U mnie z wolnym nie było by problemu u męża w pracy szef miał problem ale pewnie by sie zgodził bo mówiłam o co chodzi. Juz mieliśmy bilety kupione do Polski na tydzień później wiec stwierdziłam, że znajdziemy kogoś innego (dr roszkowski ma urlop od lipca) ale znalazłam dobra klinikę „dębskiclikic” czytalm ze super fachowcy i od ręki mogę wszystko zrobić amni czy nifty. Do Dr Roszkowskiego to do szpitala na amnio, prywatnie nie robi. Zobaczymy, co będzie... we wtorek mam tu w szpitalu usg( norwegia) mam nadzieje ze będzie dobrze chociaż mam ograniczone zaufanie do tutejszej służby zdrowia
 
reklama
Cieszę sie waszym szczęściem tez tak chce... chyba zwariuje jeszcze 2 tyg i mam wizytę u lekarza. Miałam mieć badania u dr Roszkowskiego( wawa) ale nie udało nam sie dostać wolnego. Na 5/07 jestem zapisana do dr Debskiej i zobaczymy co powie nifty czy amnio. Ten okres oczekiwania mnie wykończy raz mam nadzieje raz siedzę i płacze.... i czytam.
Trzymam kciuki dziewczyny!!!!!!

Oczekiwanie jest najgorsze.Kazda z nas zna ten stan od radości do leku i tak w te i w te że sto razy w ciągu dnia.staraj się być dobrej myśli.Mimo wszystko.
 
U mnie z wolnym nie było by problemu u męża w pracy szef miał problem ale pewnie by sie zgodził bo mówiłam o co chodzi. Juz mieliśmy bilety kupione do Polski na tydzień później wiec stwierdziłam, że znajdziemy kogoś innego (dr roszkowski ma urlop od lipca) ale znalazłam dobra klinikę „dębskiclikic” czytalm ze super fachowcy i od ręki mogę wszystko zrobić amni czy nifty. Do Dr Roszkowskiego to do szpitala na amnio, prywatnie nie robi. Zobaczymy, co będzie... we wtorek mam tu w szpitalu usg( norwegia) mam nadzieje ze będzie dobrze chociaż mam ograniczone zaufanie do tutejszej służby zdrowia
Rozumiem! Mam nadzieje, ze najblizsze usg troche Cie uspokoi a potem w Warszawie uslyszysz dobre wiesci!
 
Dziewczyny a slyszalyscie o czyms takim.... nt poniżej 5 percentyla??? Szukam i nic!
Mam nt 1.3 crl 7.11 i doczytałam ze jest włanie poniżej. Z crl wynikał 13t3d a było 12t5d
 
reklama
Do góry