reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Ja tez mam co wizytę ale chodzę prywatnie.

Echo tez „zalecali” robić ale te genetyczne to jakaś fabryka niepokoju i badań „ No za free” i mój lekarz powiedział ze nie mam żadnych wskazań żeby się znów martwić i kazał w końcu przestać się martwić i odpuścić to kolejne badanie i olałam
 
Ja tak raczej na spokojnie do tego podeszłam i nie sądziłam, że coś zlego wyjdzie. W ogóle po samej amniopunkcji jakoś całe to ciśnienie ze mnie zeszło. Ale echo zrobiłam, wszystko jest ok, wiec tylko sie cieszyć.
 
Czesc. Ja mialam amnio 29 maja i ponownie 8 czerwca bo nie wyszly wyniki. Czekam do 28 i bede dzwonila.wuem ze lekarz przyjmuje tylko w piatki to mam nadzieje ze zostane od razu zakwalifikowana na wizyte odczytujaca wtniki. Bardzo sie strsuje tak jak każda z Was. Czekanie jest najgorsze ttm bardziej ze ja czekam o wiele dlużej niz 3tyg.
Mam 35lat jest to moja 3 ciąża i zamiast sie cieszyc to od testu papa to ok.1.5miecha stresów...
 
Czesc. Ja mialam amnio 29 maja i ponownie 8 czerwca bo nie wyszly wyniki. Czekam do 28 i bede dzwonila.wuem ze lekarz przyjmuje tylko w piatki to mam nadzieje ze zostane od razu zakwalifikowana na wizyte odczytujaca wtniki. Bardzo sie strsuje tak jak każda z Was. Czekanie jest najgorsze ttm bardziej ze ja czekam o wiele dlużej niz 3tyg.
Mam 35lat jest to moja 3 ciąża i zamiast sie cieszyc to od testu papa to ok.1.5miecha stresów...

Ale jak to wyniki nie wyszły? Za mało.pobrali aby stworzyć hodowle?
Ja na moje płytki czekałam.5tygodni.Prawie 6.
 
Wszystkie dziewczyny z tego dnia musialy powtorzyc badanie:(

Pewnie źle zabezpieczyli próbki albo coś....Masakra bardzo współczuję, ja czekalam od pierwszych złych wieści (wyniki PAPPa) do dnia wyniku.ponad 9tygodni.Czyli niemal połowę stażu mojej ciąży licząc do dziś.Zalowalam,.że nie wzięłam.fisha, bo mnie to wykończyło bardzo.
 
Nie umiem jeszcze jakos oceniac wynikow wiec nie wiem co mam napisac co jest ważne;). Trisomia po skorygowaniu 1:553,wolne b-hcg 99,1 odpowiada 3.021MoM. Pappa 1.800 odpowiada 0,969MoM. NT 0.9mm,CRL 60.2mm.,FHR 153ud/min.Badanie robiono w 13 mc.
 
reklama
Do góry