reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Hej mam takie pytanie jeszcze bo od nas jestem w ciąży wypadają mi włosy i trądzik mam na twarzy i dekoldzie czy to też może być związek z tym że mam wysokie b-hCG i dlatego mam tak wysoki wynik bo teraz tak myślę i zastanawiam się czy czasem z tego mi nie wypadają włosy i trądzik mam
 
Hej mam takie pytanie jeszcze bo od nas jestem w ciąży wypadają mi włosy i trądzik mam na twarzy i dekoldzie czy to też może być związek z tym że mam wysokie b-hCG i dlatego mam tak wysoki wynik bo teraz tak myślę i zastanawiam się czy czasem z tego mi nie wypadają włosy i trądzik mam
 
Ja też miałam trądzik w pierwszych tygodniach. Teraz minęło. Myślę, że to zmiany hormonalne po prostu.
A ile ci trwało ja to już mam dość nawet wypadają mi włosy jak przed ciąża tak i teraz wszystkie wyniki ok są z tarczycy i te co mi moja ginekolog zleciła tylko z tych prenatalnych źle hmm ciekawe czy to nie jest z tym związane musiała bym się spytać mojej ginekolog przy pierwszej ciąży nosiłam pod sercem syna i brak trądziku i włosy przestały wypadywac byłam szczęśliwa po ciąży jak wiadomo wróciło do normy i z now wypadaly ale trądziku brak i piękna skura na twarzy A teraz to jest jakis obłęd
 
A ile ci trwało ja to już mam dość nawet wypadają mi włosy jak przed ciąża tak i teraz wszystkie wyniki ok są z tarczycy i te co mi moja ginekolog zleciła tylko z tych prenatalnych źle hmm ciekawe czy to nie jest z tym związane musiała bym się spytać mojej ginekolog przy pierwszej ciąży nosiłam pod sercem syna i brak trądziku i włosy przestały wypadywac byłam szczęśliwa po ciąży jak wiadomo wróciło do normy i z now wypadaly ale trądziku brak i piękna skura na twarzy A teraz to jest jakis obłęd

W ciąży cuda się dzieją z ciałem :) ja teraz po ciąży mam kaszę na czole ... a włoscy faktycznie w ciąży nie wypadały a po to garściami. Dopiero teraz 5 miesięcy po porodzie jest lepiej.
 
W ciąży cuda się dzieją z ciałem :) ja teraz po ciąży mam kaszę na czole ... a włoscy faktycznie w ciąży nie wypadały a po to garściami. Dopiero teraz 5 miesięcy po porodzie jest lepiej.
No ja kupiłam odżywkę szampon pilomax wax mi to zawsze pomagało A teraz stosuje to i nie widzę poprawy nawet obciolam włosy na krótko żeby nie obciążać włosów ale dalej lecą nie aż tyle ale lecą wyniki wszystko ok nie mam żadnego konfliktu krwi z mężem bo robiłam badania jedynie te b-hCG z prenatalnych mam złe usg dzidzia rozwija się prawidłowo bo te pappa niby może być bo nie jest poniżej. 0.5 tylko mam 0.644 masakra i się zastanawiam może dla tego mi tak lecą włosy pryszcze bo mam za dużo hormonów
 
reklama
Trisomia 21 1:832 skorygowane 1;182 :(:( i mam 27 lat

Jestem dobrej myśli w 2016 miałam ryzyko 1:168 albo 163( zawsze mylę) i mam zdrowego synka (wówczas nie robiłam amniopunkcji)
Teraz w 2018 miałam ryzyko 1:57 i będę miała zdrowa córeczkę.

Mocno wierzę w to, że Twoje dzieciątko jest zdrowe, bo szansa na to jest naprawdę b wysoka.
 
Do góry