reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Teraz też tak jest 2 dni masakra myślałam że się nie pozbieram nie jadłam nie piłam było ciężko ale uznałam ze nie warto i cały czas sobie w mawiam że moje malestwo jest zdrowe przejdę przez ta amnio i będzie wszystko dobrze musi być dobrze

To zastanów się nad fishem. Ja wiem, że to dużo kasy, ale jaka ulga jak dostanie się dobra wiadomość. Ja rano to obudziłam się jak nowo narodzona że już mam pewność że chorobę wykluczyli.
 
reklama
Teraz w czwartek będzie 2 tyg po amnio. Jeszcze w prawdzie wyniku nie mam, ale w ogóle o tym nie myślę, bo wiem że fish wyszedł dobrze i miałam teraz dokładne usg i wszystko w normie.
 
Teraz w czwartek będzie 2 tyg po amnio. Jeszcze w prawdzie wyniku nie mam, ale w ogóle o tym nie myślę, bo wiem że fish wyszedł dobrze i miałam teraz dokładne usg i wszystko w normie.
Ja wierzę że będzie dobrze ja już uznałam że po co się martwić jak nic nie jest pewne na 100% jakoś teraz dobrze się czuje i nie myślę tyle o tym I mam w głowie zakodowane że będzie dobrze i że dzidzia moja jest zdrowa i jakoś lepiej mi stym i nawet n8e myślę o tym ale modlę się każdego dnia o zdrowie malestwa i to daje mi siłę A spać umiem 2 dni nie umiałam spać bo myślałam dużo Ale już jest ok sny snia mi się no ostatnio to mi się śniło kobieta w ciąży wysoko A jeszcze innego razu ksiądz mi się śnił haha a ja jak mi się coś sni to znaczy że się wysypiam
 
A z drugiej strony zrobiła bym fisha ale kasy nie mam na to badanie bo w tym miesiącu auto przegląd Ubezpieczenie A do końca miesiąca jeszcze tydzień i nie mam niestety więc będę musiała wytrzymać te 3tyg
 
reklama
Do góry