reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dzisiaj byłam na szybciej kontroli. Wszystko jest dobrze. Serduszko pięknie bije. Pani doktor twierdzi że nie powinno być żadnych komplikacji i tego się trzymam:)[/QUOTE

To ciekawe z tymi kobietami, mi nie zalecił żadnej ani w szpitalu ani też lekarz prowadzący nic nie mówił. Kiedy powinno się mieć kontrolę i co jest sprawdzane? Dzieki
 
Jakoś nie pokazał się tekst, ciekawią mnie te kontrole bo mi nic nie zlecal ani lekarz robiący amio ani prowadzący. Kiedy powinno się mieć kontrolę i co jest sprawdzone? Dzieki
 
Jakoś nie pokazał się tekst, ciekawią mnie te kontrole bo mi nic nie zlecal ani lekarz robiący amio ani prowadzący. Kiedy powinno się mieć kontrolę i co jest sprawdzone? Dzieki

Ja miałam tydzień po kontrolne usg ale dowiedziałam sie wtedy ze najlepiej po 3 dniach skontrolować ilość wód i maluszka. Na szczęście wszystko było ok.
Przyjmuje sie ze jak do tygodnia nic sie nie dzieje to powinno być już dobrze.
 
To u mnie już ponad tydzień a wizytę mam ustalona tak żeby być już z wynikami... Chyba już bez sensu w takim razie kontrolować, skoro tydzień minął.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was dzwoniła może do IMIDu aby dowiedzieć się jakie są wyniki amio?znalazlam na ich www telefon do pracowni cytogenetyki ale nikt nie odbiera i nie jestem pewna czy tam powinnam dzwonić. Któraś może pomóc?
Ja dzwoniłam i rozmawiałam bezpośrednio z lekarzem genetykiem,ktory kierował mnie na badanie. Ważne to podać nr rodowodu (tak to oni nazywają? Już nie pamiętam). Potem wyniki wysłano mi pocztą.
 
Dostałam telefon, ze są już ostateczne wyniki amniopunkcji i pytanie, czy odbiorę sobie na recepcji. W tej euforii, ze nie umawiają nas do genetyka poprosiłam o wysłanie wyników poczta. Kurcze, gdyby hodowla się nie udała to chyba by mi powiedzieli przez telefon? Zresztą i tak drugi raz bym nie podeszła, zawsze mamy ten wynik Fish.
 
reklama
Do góry