reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Od
19 Październik 2018
Odpowiedzi
0
Jakoś nie pokazał się tekst, ciekawią mnie te kontrole bo mi nic nie zlecal ani lekarz robiący amio ani prowadzący. Kiedy powinno się mieć kontrolę i co jest sprawdzone? Dzieki
Ja miałam tydzień po kontrolne usg ale dowiedziałam sie wtedy ze najlepiej po 3 dniach skontrolować ilość wód i maluszka. Na szczęście wszystko było ok.
Przyjmuje sie ze jak do tygodnia nic sie nie dzieje to powinno być już dobrze.

reklama
Od
5 Sierpień 2018
Odpowiedzi
0
Dziewczyny, czy któraś z Was dzwoniła może do IMIDu aby dowiedzieć się jakie są wyniki amio?znalazlam na ich www telefon do pracowni cytogenetyki ale nikt nie odbiera i nie jestem pewna czy tam powinnam dzwonić. Któraś może pomóc?
Ja dzwoniłam i rozmawiałam bezpośrednio z lekarzem genetykiem,ktory kierował mnie na badanie. Ważne to podać nr rodowodu (tak to oni nazywają? Już nie pamiętam). Potem wyniki wysłano mi pocztą.

Marzymieta

Zaciekawiona BB
Od
31 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Dostałam telefon, ze są już ostateczne wyniki amniopunkcji i pytanie, czy odbiorę sobie na recepcji. W tej euforii, ze nie umawiają nas do genetyka poprosiłam o wysłanie wyników poczta. Kurcze, gdyby hodowla się nie udała to chyba by mi powiedzieli przez telefon? Zresztą i tak drugi raz bym nie podeszła, zawsze mamy ten wynik Fish.

Od
25 Październik 2006
Miasto
Gdańsk
Odpowiedzi
0
Dziewczyny jak uważacie czy można wrócić spokojnie do pracy 2 tygodnie po amniopunkcji. Pracuje jako księgową, więc praca siedząca. Pracuje po 7 godzin, 4 dni w tygodniu.

reklama

Anulka12345

Zaciekawiona BB
Od
6 Październik 2016
Odpowiedzi
0
Dziewczyny jak uważacie czy można wrócić spokojnie do pracy 2 tygodnie po amniopunkcji. Pracuje jako księgową, więc praca siedząca. Pracuje po 7 godzin, 4 dni w tygodniu.
Myślę że to zalezy jak się czujesz ale powiem ci ze ja od 5 dnia po amio ogarniam dwójkę małych dzieciaków. Praca biurowa pod kątem fizycznym nie jest bardzo wymagająca, w razie potrzeby można wstać i rozprostowac kosci i jeśli nie masz jakiś stresów tam to chyba powinno być ok czas szybciej zleci więc same plusy

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test