reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

anecka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czułam, że będzie dobrze i jest dobrze. Miałam większe ryzyko więc i w Twoim przypadku na pewno będzie ok :)
Ja też czuję, że będzie dobrze, ale jednak jest ta obawa...

A Czy w przypadku prawidlowego wyniku tez trzeba isc na konsultacje do genetyka?

reklama

ivonne_b

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja też czuję, że będzie dobrze, ale jednak jest ta obawa...

A Czy w przypadku prawidłowego wyniku tez trzeba iść na konsultacje do genetyka?
Tam gdzie ja robiłam tak jest, po wyniki mam iść we wtorek. Dobrze, że mi chociaż ta pani powiedziała przez telefon, bo jakbym miała czekać jeszcze do wtorku to bym już całkiem oszalała. A jakbym dzisiaj nie zadzwoniła, to pewnie dalej bym sobie czekała na telefon...

anecka

Rozwiązania
0
Tam gdzie ja robiłam tak jest, po wyniki mam iść we wtorek. Dobrze, że mi chociaż ta pani powiedziała przez telefon, bo jakbym miała czekać jeszcze do wtorku to bym już całkiem oszalała. A jakbym dzisiaj nie zadzwoniła, to pewnie dalej bym sobie czekała na telefon...
U mnie konsultacje są tylko w piątki więc albo by mnie umówiła na jutro, albo na za tydzień...
Ale wyniki chyba mozna sobie odebrać przed konsultacją?
Z tego co pamiętam to też podpisywałam zgodę na informację przez telefon więc może mi już coś powie...

Najgorzej jak nie będzie wyników :-(

ivonne_b

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U mnie konsultacje są tylko w piątki więc albo by mnie umówiła na jutro, albo na za tydzień...
Ale wyniki chyba mozna sobie odebrać przed konsultacją?
Z tego co pamiętam to też podpisywałam zgodę na informację przez telefon więc może mi już coś powie...

Najgorzej jak nie będzie wyników :-(
Mi powiedzieli, że jaki by nie był wynik, informuje o nim dopiero genetyk. Z racji, że tyle czekałam, powiedziała mi ta pani przez telefon.

anecka

Rozwiązania
0
Mi powiedzieli, że jaki by nie był wynik, informuje o nim dopiero genetyk. Z racji, że tyle czekałam, powiedziała mi ta pani przez telefon.
Oby Pani, z którą będę rozmawiała przez telefon, też dała się ubłagać i coś mi powie... albo ją ubłagam, żeby na jutro umówiła...

Dzięki wielkie za odpowiedzi i bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze, to daje mi nadzieję :-)

ivonne_b

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Oby Pani, z którą będę rozmawiała przez telefon, też dała się ubłagać i coś mi powie... albo ją ubłagam, żeby na jutro umówiła...

Dzięki wielkie za odpowiedzi i bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze, to daje mi nadzieję :-)
Trzymam kciuki :)

Rozwiązania
0
Wyniki są, mamy przyjść jutro, kopertę z wynikami otwiera p. Profesor więc Pani mi nie mogła nic powiedzieć...
Jeszcze jeden dzień....
Hej. Widziałam że jesteś z Gdańska, ja również proszę daj znać gdzie i kiedy robiłaś amino? Ja też czekam na wynik..

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem