reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama

anecka

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Odebrałam wyniki :-) Mój synek jest zdrowy :-)

Tak się cieszę :-)

I trzymam kciuki za Wasze wyniki!

mamcia82

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dzisiaj odebrałam wyniki. Kariotyp żeński prawidłowy. Cudowne uczucie.
Gratulacje Teraz ciesz się ciążą i wypoczywaj, bo te badania zabrały nam trochę zdrowia...a jak dzieciątko się urodzi potrzebujemy dużo siły i energiiJa robiłam amniopunkcję rok temu i wiem przez co wszystkie przechodzicie. Dziś tulę półroczna zdrowa córeczkę. Jestem z Wami dziewczyny!

Basiunia1991

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej ja też przechodzilam przez co co wy usg ok A krew ryzyko dawna 8kwietnia będzie miała 3 miesiące zdrowa silna dziewczynka już mi tak dzwiga główkę do siadania że lada moment może mi siedzieć wiem że to jest za wczas no ale jak ja położę to jest krzyk ryk jak nie śpi chce być w pionie albo noszona

[GROUP=][/GROUP]

Basiunia1991

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A urodziła się w moje urodziny przez CC to był naj piękniejszy prezent jaki dostałam na urodziny córeczka

Rozwiązania
0
Kochane dziewczyny, postanowiłam opisać moją historię,mam 40lat od 13 lat nikt nie potrafił wskazać przyczyny braku ciąży, ja zdrowa nie leczę się,mąż zdrowy( oboje lekarze) tysiące badań, konsultacji i wszyscy rozkładają ręce, a czas leciał, zdecydowaliśmy się na in vitro, zapisałam się na wizytę, właściwie odpuściłam już walkę o upragnioną ciąże, ale za namową męża umówiłam konsultacje, i nie doszło do wizyty bo okazało się że jestem w ciąży, zrobiłam kilkanaście testów,usg powietwierdzilo ciąże. Radość niesamowita, ale..... usg genetyczne wyszło ok, nt 2,08 crl 75,testy z krwi fatalne białko pappa 0,357 mon, beta 2,52 mon ryzyko z wieku 1:76 skorygowane 1:11!!! zdecydowałam się na amniopunkcję, zabieg ogólnie bezbolesny, trwał 2 minuty i 3 tygodnie wyjęte z życiorysu, wiedza dziewczyny które przez to przeszły, dziś wynik prawidłowy kariotyp 46XY męski,życzę Wam wszystkim takich wiadomości.

ivonne_b

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Kochane dziewczyny, postanowiłam opisać moją historię,mam 40lat od 13 lat nikt nie potrafił wskazać przyczyny braku ciąży, ja zdrowa nie leczę się,mąż zdrowy( oboje lekarze) tysiące badań, konsultacji i wszyscy rozkładają ręce, a czas leciał, zdecydowaliśmy się na in vitro, zapisałam się na wizytę, właściwie odpuściłam już walkę o upragnioną ciąże, ale za namową męża umówiłam konsultacje, i nie doszło do wizyty bo okazało się że jestem w ciąży, zrobiłam kilkanaście testów,usg powietwierdzilo ciąże. Radość niesamowita, ale..... usg genetyczne wyszło ok, nt 2,08 crl 75,testy z krwi fatalne białko pappa 0,357 mon, beta 2,52 mon ryzyko z wieku 1:76 skorygowane 1:11!!! zdecydowałam się na amniopunkcję, zabieg ogólnie bezbolesny, trwał 2 minuty i 3 tygodnie wyjęte z życiorysu, wiedza dziewczyny które przez to przeszły, dziś wynik prawidłowy kariotyp 46XY męski,życzę Wam wszystkim takich wiadomości.
Ktoś, kto przez to nie przeszedł, nie wie co to znaczy. Łatwo się tylko mówi...
Teraz możemy na spokojnie cieszyć się ciążą :)

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test