reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Rozwiązania
0
Dziewczyny znacie moze kogos kto z macica miesnialowata poddal sie amniopunkcji.? Mnie lekarka przestrzegala xe wieksze ryzyko poronienia .Robilam sanco wysxlo ok ,usg tez niezle tylko ten moj wiek no I naczytam sie ze chociaz usg dobre to roznie moze byc no I czy mozma do konca zawiezyc sanco?Mam dylemat no tez nie wiem jak poradze sobie z ta niepewnoscia
Ja zdecydowałam się na amnio mimo, że w usg jest prawidłowe, ale to dlatego, że nie mogę znieść tej niepewności. Lekarz mi mówił, że sanco to kolejny test przesiewowy i nie daje pewności tak jak sanco (czy tam nifty), ale jeśli Twój lekarz Cię przestrzega przed większym ryzykiem to może warto posłuchać lub skonsultować się jeszcze z innym lekarzem
Wierzę, że jeśli usg jest dobre to dzieciątko jest zdrowe i tej myśli kurczowo się trzymam.

reklama

Basiunia1991

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej są tu mamy które miały termin Grudzień styczeń luty miały złe wyniki A dzidzia urodził się zdrowy. Ka przechodzilam przez to co wy czerwiec lipiec okropne uczucie strach ,wyniko z usg miałam ok krew źle wyszła ryzyko ZD , robiłam amnio był strach pytałam się czy mam coś brać przed badaniem po badaniu powiedzieli że nic , jeżeli będzie bardzo boleć to nospa, nic więcej . Moja mała ma 4miesiace i jest zdrowa silna dziewczynka. A mam koleżankę która miała prenatalne , wszystko wyszło jej idealnie bez ryzyka krew , usg, serduszko,. Urodziła synka z ZD była szoku jak to jak był wszystko ok że zdrowe dzieciątko, a tu ZD to dopiero szok

Marzena32

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam a czy ktoś robił amniopunkcje w Szczecinie? Mam 18 czerwca i bardzo się boję:-(

mamcia82

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam a czy ktoś robił amniopunkcje w Szczecinie? Mam 18 czerwca i bardzo się boję:-(
Ja robiłam w Warszawie. Naprawdę nie ma się czego bać. Musisz tylko myśleć pozytywnie i niedługo będzie to wszystko za Tobą. Ja po amnio przez 3 dni bardzo uważałam na siebie, odpoczywałam, podsuwano mi jakieś komedie do oglądania, żeby nie myśleć za dużo...polecam. Będzie dobrze!!!!

Psiara1996

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej :) robiłybyście dodatkowe badania przy takim wyniku? Mój ginek powiedział, że jest ok, ale inny lekarz kręcił nosem na wysoką przezierność. Jest co prawda w normie ale dość wysoka.

Załączniki

Elmirka0207

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej :) robiłybyście dodatkowe badania przy takim wyniku? Mój ginek powiedział, że jest ok, ale inny lekarz kręcił nosem na wysoką przezierność. Jest co prawda w normie ale dość wysoka.
Wg mnie wszystko w normie, ryzyka skorygowane mniejsze niż podstawowe, więc ja bym się cieszyła ciążą po prostu :)

Marzena32

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja robiłam w Warszawie. Naprawdę nie ma się czego bać. Musisz tylko myśleć pozytywnie i niedługo będzie to wszystko za Tobą. Ja po amnio przez 3 dni bardzo uważałam na siebie, odpoczywałam, podsuwano mi jakieś komedie do oglądania, żeby nie myśleć za dużo...polecam. Będzie dobrze!!!!
Dziękuję bardzo za odpowiedź najgorsze dla mnie jest to czekanie i te nerwy

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry