reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Rozwiązania
0
Cześć. Ja dziś robiłam amniopunkcję. Skierowanie dostaliśmy na trzy trisomie, ale z podejrzeniem zespołu downa (NT 3.7). To moja pierwsza ciąża, mam 29 lat. Samo badanie nie było przyjemne. Lekarka wkuwała się dwa razy. Teraz odpoczywam. Cieszę się, że trafiłam na te forum, bardzo się martwię :(

Rozwiązania
0
Na usg przeziernosc karkowa 3.7, ogólnie reszta w porządku. Ryzyko jednak 1:45, dlatego skierowano mnie na amniopunkcję od razu.

Kasiulek 77

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Cześć. Ja dziś robiłam amniopunkcję. Skierowanie dostaliśmy na trzy trisomie, ale z podejrzeniem zespołu downa (NT 3.7). To moja pierwsza ciąża, mam 29 lat. Samo badanie nie było przyjemne. Lekarka wkuwała się dwa razy. Teraz odpoczywam. Cieszę się, że trafiłam na te forum, bardzo się martwię :(
Będę trzymać kciuki za dobry wynik ,wszystkie tu wiemy jak dłuży się czekanie na wyniki i jaki to stres ,niestety trzeba to przetrwać ,u mnie ryzyko zd było 1:11 ,pocieszałam się tym że mam ok 90% szans że dziecko jest zdrowe i nie ma co zamartwiać się na zapas , i tak też się okazało ,staraj się myśleć pozytywnie :)

Fado123

Rozwiązania
2
Będę trzymać kciuki za dobry wynik ,wszystkie tu wiemy jak dłuży się czekanie na wyniki i jaki to stres ,niestety trzeba to przetrwać ,u mnie ryzyko zd było 1:11 ,pocieszałam się tym że mam ok 90% szans że dziecko jest zdrowe i nie ma co zamartwiać się na zapas , i tak też się okazało ,staraj się myśleć pozytywnie :)
A dlaczego takie ryzyko ?? koleżanka miała 1:50 przez wiek ,ale usg było ok i nie kazali jej nic takiego robić

Rozwiązania
0
Trzymam kciuki za dobry wynik. Musisz wierzyć, że jest dobrze.
My mieliśmy ryzyko trisomii 18 1:98 i trisomii 21 1:199. mam 32 lata i to też moja pierwsza ciąża.
Odpoczywaj, dbaj o siebie i staraj się myśleć pozytywnie, chociaż wiem, że to nie łatwe.

rambutan

Rozwiązania
0
Ja mam ryzyko ZD 1:50 w przyszły wtorek mam usg polowkowe. Bardzo się boję....

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry