reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama

slitszip

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam, czy jest tu ktoś u kogo stwierdzono hypoplastyczna kość nosowa w 12 tygodniu, a dziecko urodziło się zdrowe? Dodam, ze przeziernosc wyniosła 1.3
U mnie była hypoplastyczna w 12, w 13 już była normalna. Na połówkowych był już "nochal" jak o lekarz nazwał :D ale jeszcze nie urodziłam :p

rambutan

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Boże , co za lekarz , weszłam a on: rozbierać się, położyć się i nie odzywać się ......:o
Po godzinie zapytałam nieśmiało czy już może przyszedł właściwy czas na zadawanie pytań.
Myślałam, że z padnę ... Oj były nerwy , wciąż są , bo nie wszystko wychodzi na USG , jestem umiarkowaną optymistką , ale trzeba być dobrej myśli . Monika, wierzę , że u Ciebie tez będzie ok, i pisz zaraz jak się dowiesz . No to mamy girl power:D a ja już miałam uszykowane imię dla chłopca , ale jaja 8-)

monitkaz

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Boże , co za lekarz , weszłam a on: rozbierać się, położyć się i nie odzywać się ......:o
Po godzinie zapytałam nieśmiało czy już może przyszedł właściwy czas na zadawanie pytań.
Myślałam, że z padnę ... Oj były nerwy , wciąż są , bo nie wszystko wychodzi na USG , jestem umiarkowaną optymistką , ale trzeba być dobrej myśli . Monika, wierzę , że u Ciebie tez będzie ok, i pisz zaraz jak się dowiesz . No to mamy girl power:D a ja już miałam uszykowane imię dla chłopca , ale jaja 8-)
Ja od poczatku wiedzialam, ze to dziewczynka. A imie wybrane od kilku lat :-) tez wierze, ze bedzie ok

monitkaz

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Moje wyniki toxo
Igg <0.14 niereaktywny
Igm 1.01 reaktywny

I dalej nic nie wiem

rambutan

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moje wyniki toxo
Igg <0.14 niereaktywny
Igm 1.01 reaktywny

I dalej nic nie wiem
Musi te wyniki lekarz Ci zinterpretować.wedlug neta te wartości świadczą o niedawnym zarazeniu i potrzebne leczenie.nie zawsze na szczęście ten pierwotnie przenika do płodu. Masz jakieś objawy?powiększone węzły albo coś?nie czekaj za długo z wizytą.

reklama

monitkaz

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Musi te wyniki lekarz Ci zinterpretować.wedlug neta te wartości świadczą o niedawnym zarazeniu i potrzebne leczenie.nie zawsze na szczęście ten pierwotnie przenika do płodu. Masz jakieś objawy?powiększone węzły albo coś?nie czekaj za długo z wizytą.
rovamicyne mam....biore, za tydzien mam wizyte
nie mam objawow i na dobra sprawe moze sie okazac, ze nic mi nie jest i wcale sie nie zdziwie jesli tak sie okaze, natomiast jesli to niedawne zarazenie to coz tez nie zdziwie sie