)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama

Misi789

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jakoś tu cicho się zrobiło. Ja nadal czekam na wynik Harmony. To oczekiwanie jest okropne.

Nina001

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jakoś tu cicho się zrobiło. Ja nadal czekam na wynik Harmony. To oczekiwanie jest okropne.
Ktory to juz dzien?
Wiem co czujesz, tez okropnie mi sie dluzylo.
Badanie robilam w poniedzialek o 7:30, a o wyniku zostalam poinformowana w nastepny wtorek o 1O rano.

Misi789

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja robiłam badanie 11 lipca rano i powiedzieli w labolatorium że dwa tygodnie muszę czekać, bo mają wysłać do lekarza który je zlecał. Dziś dzwoniłam do niego ale wyników nie ma. Ma dzwonić jak przyjdą a ja odchodzę od zmysłów. Czym dłużej czekam tym gorzej. Tylko wy wiecie dziewczyny co to za uczucie. Nie życzę nikomu.

Nina001

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja robiłam badanie 11 lipca rano i powiedzieli w labolatorium że dwa tygodnie muszę czekać, bo mają wysłać do lekarza który je zlecał. Dziś dzwoniłam do niego ale wyników nie ma. Ma dzwonić jak przyjdą a ja odchodzę od zmysłów. Czym dłużej czekam tym gorzej. Tylko wy wiecie dziewczyny co to za uczucie. Nie życzę nikomu.
Mysle,ze lekarz zwlekac z telefonem nie bedzie. Jak nie zadzwoni jutro to przypomnij sie w srode ;)
Wiem jak to jest stale obserwowac telefon! Jeszcze chwila i odetchniesz z ulga! :)

Misi789

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
W tym tygodniu chyba powinnas juz miec wyniki :)
Czekam jak na szpilkach i jeszcze wczoraj jedna lekarka mnie zdołowała bo powiedziała że 1:292 to duże ryzyko i że nawet jak ten test Harmony wyjdzie ok to nie oznacza że dziecko jest zdrowe, natomiast jak wyjdzie źle to raczej będzie chore. Ile lekarzy tyle opinii

reklama

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Kopnełabym ją w dupe za takie strasznenie.
Kretynka nic wiecej.
Ja zrobilam najpierw Niftypro. Wynik mialam z 1 do kilku milionow ryzykiem.
Z wieku podobne ryzyko do Twojego. Po usg mi skorygowal bo dzidzius nic zlego nie przejawial.
Lekarz sie ucieszyl ze juz mialam genetyczne. Inaczej bym wpadla w panike.
Dobrze ze poczytalam wczesniej o pappie i wyrobilam sobie zdanie, ktore zabronilo mi stresowanie sie tym wynikiem.
U Ciebie jak Harmony bedzie z nizszym wynikiem jest bardziej miarodajne i wazniejsze, bo dokladniejsze.
Wiem ze czekanie fqurwia. Brak wiedzy jest nie dozniesienia. Odswiezalam strone z wynikiami po.kilkanascie razy dziennie
Pamietaj ze stres szkodzi dzidzi. Poogladaj kabarety, poczytaj jakąs ciekawa ksiezke.
Bedzie dobrze
Czekam jak na szpilkach i jeszcze wczoraj jedna lekarka mnie zdołowała bo powiedziała że 1:292 to duże ryzyko i że nawet jak ten test Harmony wyjdzie ok to nie oznacza że dziecko jest zdrowe, natomiast jak wyjdzie źle to raczej będzie chore. Ile lekarzy tyle opinii

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019
<-- do cache -->

Nowe pytania

Do góry