reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Pytanie do dziewczyn które biorą pod uwagę terminację ciąży. Nie boicie się że lekarze tak długo będą przeciągać badania że będzie już za późno i będziecie zmuszone urodzić chore dziecko?


Nigdy nie mialam wczesniej doczynienia z taka sytuacja, dopiero teraz kiedy mnie to spotkalo zaczelam sie interesowac tym tematem.. czytam duzo watkow, ze jest problem z przeprowadzeniem terminacji, duzo szpitali odmawia.. / klauzula sumienia... specjalnie przeciagaja wlasnie badania... nie wiem jak to wyglada w praktyce.. sa takie dwie strony internetowe z ktorych mozna sie duzo dowiedziec...

Czy Ty tez jestes w takiej sytuacji ?
 
Moja ginekolog pracuje w szpitalu i jestem pewna, ze cokolwiek nie zadecyduje to bedzie ze mna i nie dopusci do tego aby minal ten czas do kiedy mozna zakonczyc ciaze. A znasz takie przypadki gdzie przeciagali specjalnie? W sumie nie zastanawialam sie nad tym bo moja ginekolog chciala abym jak najszybciej zrobila amnio zeby potem nie bylo wlasnie za pozno
Osobiście nie znam, o jednym było głośno w telewizji ale ogólnie takie opinie można w inrernecie znaleźć że w polsce nikt nie ma odwagi robić terminacji i robią wszystko żeby było za późno.
 
Nigdy nie mialam wczesniej doczynienia z taka sytuacja, dopiero teraz kiedy mnie to spotkalo zaczelam sie interesowac tym tematem.. czytam duzo watkow, ze jest problem z przeprowadzeniem terminacji, duzo szpitali odmawia.. / klauzula sumienia... specjalnie przeciagaja wlasnie badania... nie wiem jak to wyglada w praktyce.. sa takie dwie strony internetowe z ktorych mozna sie duzo dowiedziec...

Czy Ty tez jestes w takiej sytuacji ?
Ja nie jestem w takiej sytuacji, tylko ze strachu przed wszystkim co może się stać z dzieckiem zgłębiałam wszystkie możliwe sytuacje. Dodam że nie jestem nawet w ciąży :)
 
Ja nie jestem w takiej sytuacji, tylko ze strachu przed wszystkim co może się stać z dzieckiem zgłębiałam wszystkie możliwe sytuacje. Dodam że nie jestem nawet w ciąży :)

To poradze Ci jedno.. ' Siooo..." z tego forum... im mniej wiesz tym lepiej spisz jak to mowia i ja sie z tym zgadzam. Nie psuj sobie jednego z najpiekniejszego okresu w swoim zyciu ( jezeli pragniesz zostac mama i bardzo chcialabys dziecka)... Nie masz po co sie wczytywac i wglebiac w takie przypadki bo jezeli nic sie nie dzieje to nie ma co sie martwic na zapas..
 
To poradze Ci jedno.. ' Siooo..." z tego forum... im mniej wiesz tym lepiej spisz jak to mowia i ja sie z tym zgadzam. Nie psuj sobie jednego z najpiekniejszego okresu w swoim zyciu ( jezeli pragniesz zostac mama i bardzo chcialabys dziecka)... Nie masz po co sie wczytywac i wglebiac w takie przypadki bo jezeli nic sie nie dzieje to nie ma co sie martwic na zapas..
Dzięki za radę! Skorzystam! :)
 
Czy twoja ginekolog ktora prowadzi twoja ciaze nie mowila nic na temat problemow z terminacja ciazy ? Chodzi o szpital w Twoim miescie ?
Mowila tylko, ze nie robia napewno tego z dnia na dzien takze napewno pare dni czekac bym musiala.
Mam nadzieje jednak ze nie bedzie takiej potrzeby. Wynikow dzisiaj nie dostalam-czekam na jutro
 
Nigdy nie mialam wczesniej doczynienia z taka sytuacja, dopiero teraz kiedy mnie to spotkalo zaczelam sie interesowac tym tematem.. czytam duzo watkow, ze jest problem z przeprowadzeniem terminacji, duzo szpitali odmawia.. / klauzula sumienia... specjalnie przeciagaja wlasnie badania... nie wiem jak to wyglada w praktyce.. sa takie dwie strony internetowe z ktorych mozna sie duzo dowiedziec...

Czy Ty tez jestes w takiej sytuacji ?
To ja chyba wole nie czytac. Juz i tak wystarczajaco denerwjje sie samym czekaniem. Wlasnie zjadlam praktycznie cale opakowanie kwasnych smiej zelkow z nerwow 😱
 
Ja nie jestem w takiej sytuacji, tylko ze strachu przed wszystkim co może się stać z dzieckiem zgłębiałam wszystkie możliwe sytuacje. Dodam że nie jestem nawet w ciąży :)
Jaka agentka hehe. Szkoda zdrowia by martwic sie na zapas. Nie czytaj za duzo 😝 choc zdarzaja mi sie osoby, ktore sa w ciazy i nie wiedza co to test pappa...to wtedy jestem w szoku hehe
 
reklama
Mowila tylko, ze nie robia napewno tego z dnia na dzien takze napewno pare dni czekac bym musiala.
Mam nadzieje jednak ze nie bedzie takiej potrzeby. Wynikow dzisiaj nie dostalam-czekam na jutro

To przynajmniej tyle ze wiesz ze nie byloby u Ciebie z tym problemu.. Ja nie wiem jak wyglada sytuacja w moim miescie.. i narazie sie nie dowiaduje.. czekam na jutrzejsze badanie i boje sie bardziej wynikow niz samego pobrania.. najgorsza jak dla mnie jest ta niepewnosc.. mam nadzieje ze Ty jutro dostaniesz wyniki i bedzie wszystko ok !!
 
Do góry