reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Witam wszystkich,
U mnie historia jest taka. Jestem już po badania prenatalnych (13 t. 4d.) ze względu na wiek (36 lat). Usg wyszło ok NT 1,95, kość nosowa obecna, trochę wysokie tętno, ale w granicach normy. Niestety badanie krwi już kiepsko hCG 6,584 MoM, PAPP-A 0,648 Mom. Ryzylo ZD 1:15. Jutro mam amniopunkcję. Nie wiem skąd taka wysoka beta, przeraża mnie to czekanie i wyniki :(
Też dziś miałam Amio i pozostaje czekanie i głowa do góry!
 
Amniopunkcję mam wyznaczona na 17.12, dopłacę do szybszego wyniku zdecydowanie, gdyby nie taka możliwość pewnie w między czasie zdecydowałaby się na sanco albo coś w tym stylu, żeby mieć jakąkolwiek wiedzę wcześniej.
Natomiast nawet przyspieszony wynik pewnie nie będzie przed świętami, a bardzo bym chciała w święta już się nie denerwować tylko cieszyć :)
Hej, ja mam na 19.12. Tez z dopłatą. Liczyłam na wynik przed świetami. Wiesz na 100%ze nie ma szans?
 
reklama
Do góry