reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dziewczyny jestem juz w 38 tyg i lekarz z drugim 2 tyg temu marudzili, ze małej nic kości długie nie urosły przez miesiąc... Ogólne opóźnienie niby 6-7 tygodni. Przedwczoraj lekarz już nic nir mówił, że dziecko waży ok 3 kg i teraz znowu się negatywnie nastawilam ;/ Ja chce już urodzić.
 
Dziewczyny jestem juz w 38 tyg i lekarz z drugim 2 tyg temu marudzili, ze małej nic kości długie nie urosły przez miesiąc... Ogólne opóźnienie niby 6-7 tygodni. Przedwczoraj lekarz już nic nir mówił, że dziecko waży ok 3 kg i teraz znowu się negatywnie nastawilam ;/ Ja chce już urodzić.
Pozytywne nastawienie jest najważniejsze. To już ostatnie momenty, więc się nie przejmuj. Jeszcze chwilkę i dzidzia będzie z Tobą :)
 
Dziś mijają równo 2 tyg od amnio...łudziłam się, że skoro miało by ok 2 tyg, to że dziś zadzwonią. Teraz dopiero się zastanawiam jak to możliwe, że na polnej miałam czekać 3 tyg, a w Zielonej Górze tylko 2? Robiła, któraś z Was amnio w Zielonej Górze? Zaczynam świrować, chcę już znać wyniki, łudzę się, że będą dobre...Tak bym tego chciała...
 
Dziś mijają równo 2 tyg od amnio...łudziłam się, że skoro miało by ok 2 tyg, to że dziś zadzwonią. Teraz dopiero się zastanawiam jak to możliwe, że na polnej miałam czekać 3 tyg, a w Zielonej Górze tylko 2? Robiła, któraś z Was amnio w Zielonej Górze? Zaczynam świrować, chcę już znać wyniki, łudzę się, że będą dobre...Tak bym tego chciała...
Na wyniki z mikromacierzą czeka się max 2 tyg, a jeżeli nie jest to mikromacierz to z tego co wiem to co najmniej 3 bo tyle trwa hodowla. Oczekiwanie na wynik niestety jest najgorsze, dlatego ja zdecydowałam się na fisha bo bym zwariowała. Trzymam kciuki :)
 
Dziewczyny jestem juz w 38 tyg i lekarz z drugim 2 tyg temu marudzili, ze małej nic kości długie nie urosły przez miesiąc... Ogólne opóźnienie niby 6-7 tygodni. Przedwczoraj lekarz już nic nir mówił, że dziecko waży ok 3 kg i teraz znowu się negatywnie nastawilam ;/ Ja chce już urodzić.
To już tuż, tuż 😊 bądź dobrej myśli i my też czekamy na dobre wieści od Ciebie 😘
 
Beata 35,wiem co czujesz...miałam amniopunkcjie bez znieczulenia i uwierz da się przeżyć...ja akurat wolałam wiedzieć zeby ewentualnie mieć możliwość leczyć dziecko.Decyzja należy do Ciebie,trzymam kciuki
 
Cześć, czytam to forum od jakis 3 tygodni, pomyślałam że też opiszę swój przypadek. NT 3,8mm
Reszta parametrów prawidłowa, biochemia również, ryzyko ZD 1:168.
Postanowiłam zrobic test Panorama w Medicoverze pobranie 10.02 wynik mial byc max do 27.02. Wczoraj wieczorem (25.02)dzwoni Pani że nie wykonali testu bo sie nie udało (ale ona nie wie czemu). Podejście medicovera do testu Panorama było tragiczne, juz przy samej rejestracji przed punktem pobrań panie nie wiedziały co to za badanie i jakie dokumenty powinnam wypelnic. Próbowały mi wmówić że musze najpierw odbyc wizytę u lekarza mimo że badanie poprostu kupilam. Nie polecam Panoramy w Medicoverze nikomu kto się nad tym zastanawia. zażądałam zwrotu pieniędzy. Amniopunkcja planowana 2.03 na Kasprzaka. Test panorama miał mnie uspokoić, ale niestety sie nie udalo.
 
reklama
Do góry