reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Martynka90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam was kochane...
Jestem w 13tc, wczoraj miałam robione USG prenatalne wyszła u dziecka niedomykalność zastawki trójdzielnej....czekam na wynik Pappy...
jestem bardzo zestresowana ...umówiłam się również na wtorek na USG prenatalne u kardiologa prenatalnego.... czy jest tu ktoś z was z takim przypadkiem jak mój??
Tak, ja miałam taką sytuację. Nie robiłam amnio ani testu. Jednak wszystko się dobrze skończyło.

reklama

Candy_

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dzisiaj miła 5 doba od amniopuncji. Jak myślicie mogę już oddechnąć pod kątem skutków po badaniu.

Rozwiązania
0
Witam Was dziewczyny.
Ja jestem w ciąży bliźniaczej, teraz 13+5. Mam zleconą amniopunkcję na 6.4- u jednego z bliźniąt ryzyko wad genetycznych na badaniach prenatalnych wyszło 1:95. Mam problem teraz bo na Polnej w Poznaniu podobno wstrzymali wykonywanie tych zabiegów na dwa tygodnie. Gdzie w obecnej sytuacji można wykonać to badanie na fundusz bądź prywatnie?

Rozwiązania
0
Miałam amniopunkcje w poniedziałek, w środę bylam na kontrolnym usg i lekarz powiedzial, ze juz moge odetchnąć

mamatrojeczki

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dzień dobry dziewczyny. Skąd jesteście i gdzie miałyście robioną amniopunkcje? Ja mam wskazanie że względu na toksoplazmozę. Jestem spod Wrocławia, i tu w USK na Borowskiej powiedzieli ki, że od 2 lat nie robią amnio. I wskazali trzy kliniki. W Wałbrzychu robią, ale trzeba na 3 dni się położyć, co mi się nie uśmiecha (raz, że sytuacja nie sprzyja, dwa rodzina, trzy wyniki i tak idą do Wro). Może któraś z Was jest. Z tych okolic i poratuje wiedzą gdzie można zrobić? Pozdrawiam i zdrówka dla Was.

reklama
Rozwiązania
0
Sosna108 super. Możesz odetchnąć. A można wiedzieć dokładnie gdzie robiłaś to badanie?

Do góry