reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Wolkowska
Ale się cieszę, gratuluję Ci bardzo 💓 moich wyników nie ma, niestety od razu mialam zapowiedziane ze beda za równe 4 tyg u zeby wcześniej nie dzwonić bo pracują w trybie "ograniczonym" i będą dzwonić równo po 4 tyg więc ja dopiero 12 maja bede wiedzieć.
Ale dzisiaj mialam wizyte malutka kopie, rośnie, wymiary niby książkowe, 18 maja mam polowkowe bo pan doktor chciał żeby były na bank skończone 22 tygodnie zeby wszystko dobrze obejrzeć.. Tak już bym chciała znać te wyniki, tak się mi dłuży to czekanie.. Oby było ok, cały czas mnie trzyma przy nadziei to prawidłowe Nifty.
Pozdrawiam
 
Moja malutka dzis, 20 tyg 🥰 tak już Ją kocham musi być dobrze.. To czekanie mnie dobija..
IMG_20200506_091545.jpg
 
Ale super maleństwo, ja nie mam ani 1 zdjęcia małej. Trzymam kciuki za wynik, chociaż Nifty miałaś dobry to myślę że tylko będzie potwierdzenie więc się nie martw. U mnie miały być 3 tygodnie i było dokładnie tyle [emoji4]
My się właśnie dowiedzieliśmy że dziewczynka więc czeka nas wybór imienia, mnie się wydawało że będzie chłopak i imię już było, a tu niespodzianka [emoji854]
Moja malutka dzis, 20 tyg [emoji3059] tak już Ją kocham musi być dobrze.. To czekanie mnie dobija..
Zobacz załącznik 1115951
 
U nas to samo miał być Jaś 😊💓 a teraz to nie wiemy.. Kilka mamy ale żadnego jakos tak że na 100% się podoba.. Moze mnie zainspirujesz jak się zdecydujecie 😊
Pozdrawiam
 
Myślimy Agnieszka albo Agata jak na razie, to są pierwsze typy na które oboje wyraziliśmy zgodę [emoji16]
U nas to samo miał być Jaś [emoji4][emoji176] a teraz to nie wiemy.. Kilka mamy ale żadnego jakos tak że na 100% się podoba.. Moze mnie zainspirujesz jak się zdecydujecie [emoji4]
Pozdrawiam
 
reklama
Myślimy Agnieszka albo Agata jak na razie, to są pierwsze typy na które oboje wyraziliśmy zgodę [emoji16]

U nas będzie z imieniem ciężka przeprawa 😁 na pewno wybierzemy krótkie bo nazwisko mamy długie i najlepiej dwusylabowe, mój Synek nie mówi, udało się przez lata wypracować pojedyncze słowa i sylaby, a chcemy żeby mógł zawołać siostrę 😊 więc np MA JA, PO LA itd 😊
 
Do góry