reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Cześć dziewczyny,

Zaraz kończę 14 tydzień ciąży, jestem po teście podwójnym. Na usg wszystkie parametry wyglądają świetnie oprócz przepływu krwi w tętnicach macicznych. Niestety wyniki z krwi nie są dobre i ryzyko zespołu Downa obliczono na 1:252. W poniedziałek zrobiłam test genetyczny Sanco i czekam na wyniki.

Do tej pory byłam nastawiona optymistycznie co do wyniku jednak wczoraj zabrakło mi sił i wszystko się wylało. Przeczytałam masę waszych postów i trochę mnie uspokoiły chociaż chciałabym już wiedzieć i mieć to za sobą. Dzięki, że dzielicie się swoim doświadczeniem!

Mam nadzieję, że wszystko będzie u Was i u mnie dobrze.
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Zaraz kończę 14 tydzień ciąży, jestem po teście podwójnym. Na usg wszystkie parametry wyglądają świetnie oprócz przepływu krwi w tętnicach macicznych. Niestety wyniki z krwi nie są dobre i ryzyko zespołu Downa obliczono na 1:252. W poniedziałek zrobiłam test genetyczny Sanco i czekam na wyniki.

Do tej pory byłam nastawiona optymistycznie co do wyniku jednak wczoraj zabrakło mi sił i wszystko się wylało. Przeczytałam masę waszych postów i trochę mnie uspokoiły chociaż chciałabym już wiedzieć i mieć to za sobą. Dzięki, że dzielicie się swoim doświadczeniem!

Mam nadzieję, że wszystko będzie u Was i u mnie dobrze.
Trzymam kciuki za dobre wyniki. Kiedy będziesz miała wynik sanko?
 
Myślałam, że dziś się uda bo to już 5 dzień roboczy ale chyba przez wolny czwartek się przesunie 😑. Miałam nadzieję, że w weekend będę miała spokojniejszą głowę
Wiem co czujesz, ja czekałam na wyniki amnio prawie 4 tyg i miałam dużo gorsze statystyki... dasz radę, jeszcze 2-3 dni i będziesz wiedzieć 😀
 
Nie ma co podziwiać. Po prostu nie ma wyjścia... trzeba się czymś zająć, żeby nie myśleć, chociaż wszystkie wiemy, że to nie jest łatwe. Trzymam kciuki.

Może inaczej też do tego podchodzę bo poprzednią ciążę poroniłam i tak bardzo staram się aby się to nie powtórzyło. I dlatego wariuje ;)
 
Każda z nas wariuje/wariowała, czekanie na wynik jest trudne i wyczerpujące ale wyboru wielkiego nie masz jak przetrzymać ciężko okres
Dokładnie.
Ja się mocno zaangazowalam w pracę , żeby mieć jak najmniej czasu na myślenie. Każdy musi znaleźć swój sposób, bo to ciężki czas...
 
reklama
Witajcie, ja też postawiłam wszystko na jedną kartę i zdecydowałam się na tą amonopunkcję. Dziś minął tydzień, wszystko ok, wczoraj na usg dzidziuś się ruszał. Ale zadzwonili dzisiaj że są już wyniki i zapraszają mnie w piątek. Zdziwiłam się bo strasznie szybko i bardzo się boję iść je odebrać. Nie umiem sobie znaleźć miejsca....
 
Do góry