Margaretka@
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 16 Październik 2020
- Postów
- 685
DzwoniłaZdrowa dziewuszka
![]()
Gratulacje
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
DzwoniłaZdrowa dziewuszka
![]()
Chyba nie ma reguły, u mnie wynik był już po 9 dniach, telefonicznie nic nie udzielili informacji, jechałam z wielkim strachem , wynik byl prawidlowy .Kochane i niezawodne!
Poprawcie mnie jeżeli się mylę albo przeczytałam głupotę nad głupotami, otóż..
Czy odzew z laboratorium/kliniki/szpitala byłby szybszy gdyby wyniki były złe? Czy to widać szybciej?
Jutro mijają dwa tygodnie i chyba zaczyna mnie łapać stres... A miałam się nie stresować! Mózg to okropny organ. Mówisz stop, będzie dobrze, a on niestety swoje...
Cieszę się, że Wy jesteście i zawsze można liczyć na dobre słowo wsparcia od Was [emoji7][emoji7][emoji7]
Dziewczyny czy amnio mozna robic dopiero po skonczonym 15 tc?
Nie. Ja miałam 14 tydzień jakoś tak. Było kilka markerów i lekarz zgodził się zrobić szybciej bo i tak raczej szans na zdrowe dziecko nie widzieli. Mieli racje.Tak. Z tego co mi genetyk mówił to przy wysokim ryzyku można zrobić wcześniej jedynie biopsję kosmówki, ale że jest ona obarczona większym ryzykiem to lepsza jest amniopunkcja.
Nie. Ja miałam 14 tydzień jakoś tak. Było kilka markerów i lekarz zgodził się zrobić szybciej bo i tak raczej szans na zdrowe dziecko nie widzieli. Mieli racje.
Tak na pewno to kwestia ryzyka. U mnie lekarz nie dawał szans wiec gdybym poroniła po amnio to nic by się nie stało a ja psychicznie już świrowalam w takiej ciazy.