reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Nayanka ja to samo. goraco mi az ze stresu!!!!!!!!!!!! ja mam dzwonic do tego papraka ok 12h - tylko zeby znow mnie nie pomylil z kims innym.....
ojejjjj musi byc dobrze!! tak sie stresuje ze sraczki dostalam!!! kurcze zeby dzisiaj byly a nie jutro :(
 
Izulala mi powiedzieli ze dzis będą. Tylko ja nie wiem jak dostanę wiadomość . Nie robiłam w samym genomedzie tylko w labie który wysłał do nich. I mi pani napisała maila ze to mój lab się że mną skontaktuje. A jak dzwoniłam we wtorek to mówiła że oni będą dzwonić. .. już sama nie wiem...
 
Nayanka ja tak samo. wyniki przychodza do przychodni gdzie mialam pobierana krew, oni z Genomedu nie mogą podać telefonicznie informacji :( takze ja bede ok 12h napastować przychodnie tzn tego lekarza bo mam komorkę do niego....... ale po prostu az mnie brzuch boli z nerwów :(:(:(:(:(
a oni powiedzieli Ci ze na pewno dzisiaj wyniki czy moze i jutro ;(
 
No to kiepsko..... Ja napisałam do tej pani z Genomedu. Może odpisze.... Masakra z tym czekaniem.... :( Ja to się cieszę bo mam dziś dużo roboty..... Więc nie mam czasu myśleć.
 
reklama
Dostałam odpowiedź od Pani z genomedu że mój wynik powinien być w labie a jak go nie ma to na bank będą mieli go jutro.... dzwoniłam do labu ale szefowa nie mogła rozmawiać.... czekam na tel od niej.......
 
Do góry