reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dzwonilam do szpitala, wreszcie jest moj wynik. Ale... będę go mogła odebrać dopiero w poniedziałek. ... to będą 4 tygodnie od amniopunkcji. ... jeszcze caly weekend!

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzwonilam do szpitala, wreszcie jest moj wynik. Ale... będę go mogła odebrać dopiero w poniedziałek. ... to będą 4 tygodnie od amniopunkcji. ... jeszcze caly weekend!

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom

Tyle wytrzymałaś, to i do poniedziałku dasz radę :) Oby szybko Ci zleciało, a wynik był dobry! Trzymam kciuki. Mi w poniedziałek minął termin porodu i nic się nie dzieje... Jutro wizyta, zobaczymy co doktor powie. Też czekam z niecierpliwością, bo dla mnie to od razu odpowiedź czy dziecko zdrowe...
Trzeba sobie znaleźć jakieś fajne zajęcie by czas szybciej upłynął :) Pozdrawiam i czekam na wieści :)
 
Gloria!!!!'
A ja myślałam, że urodziłaś widząc Twój wpis...Koniecznie napisz tutaj po szczęśliwym rozwiązaniu jak się ma Twoje bobo :)))
 
Tyle wytrzymałaś, to i do poniedziałku dasz radę :) Oby szybko Ci zleciało, a wynik był dobry! Trzymam kciuki. Mi w poniedziałek minął termin porodu i nic się nie dzieje... Jutro wizyta, zobaczymy co doktor powie. Też czekam z niecierpliwością, bo dla mnie to od razu odpowiedź czy dziecko zdrowe...
Trzeba sobie znaleźć jakieś fajne zajęcie by czas szybciej upłynął :) Pozdrawiam i czekam na wieści :)
Dziekuje!!! (Tfutfu) [emoji16] a Tobie życzę szybkiego porodu!!!!

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy miała któraś z Was ryzyko 1:390 , bialko pappa poniżej normy?
Jak lekarze reagowali na taki wynik ?
NT 2.0mm CRL 58.8mm
Ja miałam takie ryzyko. A testów pappa mi nie zrobiono, bo na prenatalnych się dowiedziałam, że jedno z bliźniąt nie żyje i zwyczajnie testy by nie wyszły. Ja bym się nie martwiła ... wynik podano Ci na podstawie Przezierności i wieku prawdopodobnie. Niejednokrotnie wychodziły gorsze wyniki i potem okazywało się wszystko ok.
 
Hej dziewczyny, dzis rano odebralam w koncu wynik!
Kariotyp prawidlowy. Chlopiec.
Dzizasss tak mi zeszlo ciśnienie ze az gwiżdże ...
Córeczka sie ucieszy bo od początku gada o braciszku.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Fantastyczna wiadomość! Moje gratulacje! Ja też mam dobre wieści :):):) dziś urodziłam zdrową córeczkę :):):)
 
reklama
Ja miałam takie ryzyko. A testów pappa mi nie zrobiono, bo na prenatalnych się dowiedziałam, że jedno z bliźniąt nie żyje i zwyczajnie testy by nie wyszły. Ja bym się nie martwiła ... wynik podano Ci na podstawie Przezierności i wieku prawdopodobnie. Niejednokrotnie wychodziły gorsze wyniki i potem okazywało się wszystko ok.

Mam 25 lat
 
Do góry