reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Gratuluje córci :))
Czy Tobie też amnio wykonywał lekarz,ktory gadał tak jak w reklamach lekow na koniec? Wiesz, takie mogą szybie tempo? Bo przyznam szczerze,ze gdybym nie była po pierwszej amnio i przeczytaniu całego neta to nie wiedziałabym o co mu chodzi :) taki lekarz po 40, bliżej 50., siwy, szczuply:)

Dziękujemy! :)
Pobierał mi Dariusz Pietrasik. Nie gadał akurat o lekach itd ale ogólnie w gabinecie była bardzo luźna atmosfera. Jakieś żarciki, z położną plotkowali jakby mnie obok nie było ale przy tym wszystkim wydawał się pewny tego co robi i bardzo profesjonalny. Wyglądał jakby się nie wyspal kilka nocy pod rząd ;) Pewnie to ten sam bo też był siwy, z 1,8m wzrostu, szczupły.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Super wiadomość, wreszcie możesz odetchnąć i cieszyć sie ciąża :)
ja sie podpisuje obiema rękami pod tym co piszesz. Strasznie duzo nerwow kosztuje to cała diagnostyka, wiadomo, ale jej możliwości obecnie są niewyobrażalne, a spokój który mozna mieć - bezcenny.

Dokładnie! Długo się zastanawiałam czy nie zrobić jakiś płatnych testów z krwi bo to mniej inwazyjne itd ale to i tak nie daje pewności. I nie ma co szaleć i się denerwować. Pappa nie jest wyrokiem.
 
Tak, Dr Pietrasik :) bardzo sympatyczny lekarz :)

Ja u niego akurat robiłam usg w medicoverze ale właśnie opowiadał ze robi nawet 15 amnio dziennie w IMID. Tak, bardzo sympatyczny i z tego co mówił to bardzo sie przejmuje tym co robi. Fajny gość, ja już byłam „po” ale widać ze doskonale rozumie ile to nerwow i strachu kosztuje.
 
Ja u niego akurat robiłam usg w medicoverze ale właśnie opowiadał ze robi nawet 15 amnio dziennie w IMID. Tak, bardzo sympatyczny i z tego co mówił to bardzo sie przejmuje tym co robi. Fajny gość, ja już byłam „po” ale widać ze doskonale rozumie ile to nerwow i strachu kosztuje.

Ja też korzystam z Medicoveru ale jakoś nie trafiłam jeszcze w jego ręce. Do Dr Jeczen (Jeczenia- nie wiem czy się odmienia) chodziłam. Tak czy siak cieszę się, że mam to już za sobą i mogę tu z Wami spokojnie popisać :) Należę do osób, które stres i problemy trzymają w sobie dlatego dopiero "po" dołączyłam do forum.
 
Tak, Dr Pietrasik :) bardzo sympatyczny lekarz :)
no to będzie on. Nie mówił do mnie o lekach,ale chodziło mi o tempo wypowiedzi. Że mówił do mnie tak szybko, jak w reklamach leków na koniec ;) ale ja też byłam ostatnia wtedy na amnio, już po pierwszej, więc w sumie on niby gadał do mnie,ale jum mu się chyba nie chciało :)
 
Witam byłam u mojej lekarki rodzinnej żeby zleciła mi badania krwi i moczu bo jak się okazało że zle mi wyszły niby foswataza alkaliczna i glukoza i mocz źle mi wyszedł teraz w sumie po 1.5 tygodniu zrobiłam znów badanie krwi moczu i mocz mam dobry .Krew glukoza dobra bilirubina całkowita dobra asad alat dobry ale martwi mnie foswataza zasadowa noby jest w normie bo pisze norma od 65 do 300 A ja mam 286 czy miał ktoś tak czy mam jeszcze raz robić to badanie w innym laboratorium czy co bo jestem głupia z tego i nie wiem A i okazało się że mam anemie
 
Witam byłam u mojej lekarki rodzinnej żeby zleciła mi badania krwi i moczu bo jak się okazało że zle mi wyszły niby foswataza alkaliczna i glukoza i mocz źle mi wyszedł teraz w sumie po 1.5 tygodniu zrobiłam znów badanie krwi moczu i mocz mam dobry .Krew glukoza dobra bilirubina całkowita dobra asad alat dobry ale martwi mnie foswataza zasadowa noby jest w normie bo pisze norma od 65 do 300 A ja mam 286 czy miał ktoś tak czy mam jeszcze raz robić to badanie w innym laboratorium czy co bo jestem głupia z tego i nie wiem A i okazało się że mam anemie
W obu ciążach miałam anemie. To nic wielkiego w ciąży trzeba brać żelazo i tyle.
 
W obu ciążach miałam anemie. To nic wielkiego w ciąży trzeba brać żelazo i tyle.
No ja wiem i biorę właśnie ale mi chodzi bardziej FOSWATAZA alkaliczna jakie są normy dla kobiet w ciąży bo wydaje mi się że jest 286 to dużo niby to laboratorium malalam robione to wychodzi mi że norma jest do 300 ale jakoś nie umiem sobie to wyobrazić żeby aż tyle było jak w innych jest 104 norma naj więcej 120 w niektórych A do 500 jest normą dla 19 latka jak wyczytałam A ja mam 27 lat 28 będę miała zaraz ale alat aspad bilirubina mam dobre wyniki są w normie A jak miałam cholestaze ciążowa w pierwszej ciąży to foswataza miałam 265 i wzrastała i przy tym próby wątrobowe pod wyszone A później się okazało że mam kamienie na woreczku po 6 tygodniach połogu miałam zabieg usunięcia woreczka i nie mam woreczka i nie wiem czy mogę mieć tak wysokie czy lepiej innym lekarzem się konsultować
 
reklama
Do góry