reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Hejka. Właśnie dziś odebrałam wyniki nifty pro,aż się popłakałam że szczęścia. Na wtorek mam amniopunkcje ale chyba zrezygnuję . Życzę powodzenia dla innych przyszłych mam,nadzieje trzeba mieć do końca i wierzyć że jest dobrze. Mam nadzieję że pozostałe mamusie również dostaną dobrą wiadomość.
GRATULACJE ❤️❤️
 
reklama
Hejka. Właśnie dziś odebrałam wyniki nifty pro,aż się popłakałam że szczęścia. Na wtorek mam amniopunkcje ale chyba zrezygnuję . Życzę powodzenia dla innych przyszłych mam,nadzieje trzeba mieć do końca i wierzyć że jest dobrze. Mam nadzieję że pozostałe mamusie również dostaną dobrą wiadomość.
Gratulacje
 
Witam wszystkich na forum mam 36 lat moje wyniki to NT 2. 11 przeplyw na zastawce trojdzielnej nieprawidliwy fala wsteczna, bhcg 1.289 mom, pappa 0.402. Mom ryzyko trisomi 21 podstawowe 1:188 a skorygowane 1:4, jestem po amniopunkcji czekam na wyniki czy mial ktos podobne wynimi a skonczylo sie dobrze jestem zalamana w tamtym roku ciaza pozamaciczna a teraz nastepny koszmar w dodatku zla cytologia, kolposkopia i zmiany na szyjce macicy. Jedyne pocieszenie to ze u nas w rodzinie bardzo czesto problemy z niedomykaniem zastawki mam nadzieje ze okaze sie to rodzinne a dziecko bedzie zdrowe
 
Musisz być dobrej myśli i się nie denerwować móje ryzyko również było 1:4 lekarze tak mnie straszył że muszę być przygotowana na wszystko a się okazało że zdrowy chlopak wiem co przechodzisz teraz nie jest łatwo tysiące myśli w głowie ale pomysl o dziecku
 
Musisz być dobrej myśli i się nie denerwować móje ryzyko również było 1:4 lekarze tak mnie straszył że muszę być przygotowana na wszystko a się okazało że zdrowy chlopak wiem co przechodzisz teraz nie jest łatwo tysiące myśli w głowie ale pomysl o dziecku
Dziekuje za slowa otuchy jesli mozna wiedziec to ile wynosilo u ciebie nt i czy przeplywy zylne byly w porzadku
 
Cześć dziewczyny
Ponad rok temu tak jak Wy stałam przed decyzja czy dokonać amniopunkcji
Moje ryzyko ZD wynosiło 1:6 razem z mężem zdecydowaliśmy się w 20 tc na amniopunkcje. Po dlugich oczekiwaniach przyszedł wynik dziewczynka z trisomia21
Świat całkowicie sie zawalił była rozpacz i łzy. Jednak z dnia na dzień było coraz lepiej wiadomo gdzieś miałam nadzieję że wynik jest błędny i córeczka urodzi się zdrowa. Jednak 3 września na świat przyszła najcudowniejsza osoba z planety 21. Zakochałam się totalnie wiadomo ze cały czas myślałam czy damy radę ale gdy patrzyłam na nią wszystkie obawy przechodziły. Pisze tutaj żeby wam pokazać że dziecko z ZD to nic strasznego. Pewnie że trzeba bardziej się poświęcić ale każdy odciagniety sukces mega cieszy. Ja założyłam sobie że to jaka Bianka będzie zależy tylko odemnie męża i naszej rodziny. Za niedlugo skonczy rok czasu nigdzy bym nie cofla, decyzji innej tez bym nie podjęła. Wiadomo że wolałabym żeby była zdrowa ale dzięki niej nauczyłam cieszyć się z małych rzeczy i że nawet mały sukces potrafi być tak naprawdę wielki.
Życzę Wam wszystkim dobrych wyników ale gdyby okazało się coś nie tak pamiętajcie że po burzy zawsze wychodzi słońce !!!!

:) WITAM !!! CZEKAŁAM NA WIEŚCI OD WAS ! Ja z czasem widzę ile daje mi niepełnosprawne dziecko. Nasz młodszy syn jest zapatrzony w starsze niepełnosprawne rodzeństwo ! i póki co to ten niepełnosprawny jest opiekunem młodszego :) Siła rodzi się z naszymi dziećmi. Fajnie, że napisałaś.

Boimy się tego czego nie znamy. Pozdrowienia !
 
Witam wszystkich na forum mam 36 lat moje wyniki to NT 2. 11 przeplyw na zastawce trojdzielnej nieprawidliwy fala wsteczna, bhcg 1.289 mom, pappa 0.402. Mom ryzyko trisomi 21 podstawowe 1:188 a skorygowane 1:4, jestem po amniopunkcji czekam na wyniki czy mial ktos podobne wynimi a skonczylo sie dobrze jestem zalamana w tamtym roku ciaza pozamaciczna a teraz nastepny koszmar w dodatku zla cytologia, kolposkopia i zmiany na szyjce macicy. Jedyne pocieszenie to ze u nas w rodzinie bardzo czesto problemy z niedomykaniem zastawki mam nadzieje ze okaze sie to rodzinne a dziecko bedzie zdrowe

Ja mialam w ubiegłym roku nieprawidlowy przepływ na zastawce trojdzielnej,fala wstecxna DV 1,520. Ryzyko skorygowane t21 1:4, t18 1:188, t13 1:30. Amniopunkcja wykluczyła wady, kariotyp prawidłowy; niestety echo serca w 22tyg wykazało ciężka wadę serca..

Jest to trudny czas czekania na wyniki ale trzeba wierzyć że będzie dobrze i ze statystykę wyrobiłam ja.
 
Ja mialam w ubiegłym roku nieprawidlowy przepływ na zastawce trojdzielnej,fala wstecxna DV 1,520. Ryzyko skorygowane t21 1:4, t18 1:188, t13 1:30. Amniopunkcja wykluczyła wady, kariotyp prawidłowy; niestety echo serca w 22tyg wykazało ciężka wadę serca..

Jest to trudny czas czekania na wyniki ale trzeba wierzyć że będzie dobrze i ze statystykę wyrobiłam ja.
Witam dziekuje za odpowiedz, takie wiadomosci zawsze podnosza na duchu. Czy mogla bys napisac jaka byla u was przeziernosc karkowa i bialko pappa
 
reklama
Hej Dziewczyny, martwi mnie bardzo mała przeziernosc karkowa crl: 56mm a nt 0,9mm... zauważyłam to dopiero w domu, lekarz mówił, ze wszystko okej... ale może się machnął. Czy któraś z Was miała taki mały wynik?
 
Do góry