reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Poznań ul. Polna
Kochana jak jutro nie bedzie wynikow to zadzwon do cytogenetyki i niech sprawdza w dokumentach czy faktycznie wyslali na fisha. Czy bylo W Twoich dokumentach to zaznaczone.
Ja mialam amnio na polnej i to tam mi tego fisha nie zrobili. Jak juz lezalam na oddziale to kazali mi nowe dok podpisac bo te co podpisywalam na przyjeciu byly zle czy cos i tam na tym nlwym druczku nie zaznaczyli ze fish ma byc i automatycznie nie podpieli poprzednich dokumentow wiec laboratorium nie wiedzialo nic o fishu.
Jakby co to chodz na prv :)
 
Nie, ja standardowe badanie, Warszawa, Multimed, to czekanie najgorsze...
Wiem co przezywasz ja niechcialam zyc w stresie i wykupilam fish. A po drugie pielegniarka mnie namowila ze czasami z normalnego trzeba dlugo czekac i jeszcze badania nie wychodza a później to juz jest za pozno jakbys chciala przerwac ciaze. Niechcialabym tego robić
My staralismy sie o dziecko juz dawno lekarze nie dawali nam szansy ze normalne zajde w ciaze ze tylko in vitro ale nie mamy tyle kasy. Pogodzilismy sie z tym ze niebedziemy miec dzieci a tu cud i mam nadzieję ze wszystko bedzie ok. A ty jakie mialas wyniki z pappa
 
reklama
Wiem co przezywasz ja niechcialam zyc w stresie i wykupilam fish. A po drugie pielegniarka mnie namowila ze czasami z normalnego trzeba dlugo czekac i jeszcze badania nie wychodza a później to juz jest za pozno jakbys chciala przerwac ciaze. Niechcialabym tego robić
My staralismy sie o dziecko juz dawno lekarze nie dawali nam szansy ze normalne zajde w ciaze ze tylko in vitro ale nie mamy tyle kasy. Pogodzilismy sie z tym ze niebedziemy miec dzieci a tu cud i mam nadzieję ze wszystko bedzie ok. A ty jakie mialas wyniki z pappa
Wszystko będzie dobrze ❤️ my już z wynikami zdrowy chłopiec 💙
 
Do góry