reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dzwonilam jeszcze nie ma wynikow ale pani powiedziala ze one dosc szybko przychodza i mozlowe ze jeszcze dzis albo jutro a juz napewno do poniedzialku musza byc.
 
reklama
Dziewczyny musicie być spokojne, bo bąble to czują i też będą małymi nerwuskami. Ja cały [pierwszy trymestr w nerwach, a teraz syn mnie tak kopie, że śpie czasem po 2 h, za karę, że tak go męczyłam na początku.
 
a ty skad bierzesz tyle sily?
Staram się myśleć pozytywnie, mimo, że z tyłu głowy jest panika, stres, milon pytań dlaczego ja itp. co ma być to będzie, wyników nie zmienię. 😊
Jestem w domu na pracy zdalnej, ale pomiędzy sprzątam, prasuję, paznokcie maluję, czekam, aż przywiozą mi nową pralkę bo poprzednia zaniemogła 😊
Zaraz obiad trzeba zrobić, a o 15:00 po córkę do przedszkola.
No i jutro jeszcze praca 😍
Kochane, będzie dobrze 😍. Jeżeli ktoś z Wrocławia zapraszam na spacer 😊, oderwać się od tych złych myśli 😊
 
Tak, dzisiaj właśnie znowu byłam na usg genetycznym u dr. Krzeszowskiego, zobaczyl wyniki z amniopunkcji, sprawdzil wszystkie przepływy, posprawdzal narządy, powiedział ze nie ma do czego się doczepić, wszystko w jak najlepszym porządku. 500gram gwiazdeczka ma. Trzymam kciuki, żebyście nie musiały dłużej się denerwować i stresować za wynikami. Oby do końca tego tygodnia byly dziewczyny
Cudownie! Bardzo się cieszę.
Ale to musi być ulga.
 
Tak, dzisiaj właśnie znowu byłam na usg genetycznym u dr. Krzeszowskiego, zobaczyl wyniki z amniopunkcji, sprawdzil wszystkie przepływy, posprawdzal narządy, powiedział ze nie ma do czego się doczepić, wszystko w jak najlepszym porządku. 500gram gwiazdeczka ma. Trzymam kciuki, żebyście nie musiały dłużej się denerwować i stresować za wynikami. Oby do końca tego tygodnia byly dziewczyny
Gratulacje kochana 😍
Czyli teraz "szoping" na dziale dziecięcym? 😍
 
Odpuszczam dzwonienie. Nie chcę się już denerwowac bardziej czemu nie ma wyników. Jutro mąż ma urodziny. Na szczęście mogę zająć się przygotowaniami i nie myśleć. Żałuję że nie kupiliśmy fisha.
Wczoraj wyczytałam że podwyższone ryzyko może być też spowodowane wagą przyszłej mamy. 🤷 Diagnoza za diagnozą. Nikt chyba do końca nie wie skąd ta beta taka wysoka. 🤦
 
reklama
Do góry