reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Kochana, a przypomnij ile czekałaś na wyniki 😍😍😍
Cieszę się Twoim szczęściem 😍🥰😍🥰😍
W poniedzialek mialam pobranie krwi. Ja mam napisane ze bniby do 6 dni roboczych - tylko jak sie okazuje dzien pobrania jest chyba dnie zero. Nie chcialam juz zyc w tej niepewnosci przez weeknd dlatego dolozylam dzisiaj wszelkich staran zeby sie dowiedziec. Najpierw zadzwonilam do Genomedu - tam pani juz widziala moje wyniki ale tez nie chciala podac przez tel pomimo moich usilnych prosb ;) Ale powiedziala ze wyniki zostaly wyslane do Gamety. No to dzwonilam do Gamety chyba 6 razy bo tam mi powiedzieli ze jeszcse nie bylo kuriera ;) Wiedzialam ze jak odpuszcze to wyniki dostane dopiero w pn, gdybym tyle nie dzwonila to pewnie tak by bylo. NA kilka chwil przed zamknieciem kliniki dzwonila Pani z wynikami ;)
 
reklama
W poniedzialek mialam pobranie krwi. Ja mam napisane ze bniby do 6 dni roboczych - tylko jak sie okazuje dzien pobrania jest chyba dnie zero. Nie chcialam juz zyc w tej niepewnosci przez weeknd dlatego dolozylam dzisiaj wszelkich staran zeby sie dowiedziec. Najpierw zadzwonilam do Genomedu - tam pani juz widziala moje wyniki ale tez nie chciala podac przez tel pomimo moich usilnych prosb ;) Ale powiedziala ze wyniki zostaly wyslane do Gamety. No to dzwonilam do Gamety chyba 6 razy bo tam mi powiedzieli ze jeszcse nie bylo kuriera ;) Wiedzialam ze jak odpuszcze to wyniki dostane dopiero w pn, gdybym tyle nie dzwonila to pewnie tak by bylo. NA kilka chwil przed zamknieciem kliniki dzwonila Pani z wynikami ;)
😍 Fantastycznie 🥰
 
Dziewczyny moje wyniki przyszly juz do Gamety i do mnie dzwonili boa ja juz do Genmodeu dzwonilam i klika razy do nich i wiedzieli ze sie deenrwuje. Pani mi nie mogla powiedziec przez tel dokladnie ale powiedziala dwa razy ze widzi te wyniki i z takim milym glosem powiedziala PROSZE SPAC SPOKOJNIE, JUZ TERAZ NAPRAWDE MOZE PANI SPAC SPOKOJNIE I SIE NIE DENERWOWAC ;) No dala mi do zrozumienia ze sa poprawne. Dopeiro teraz mnie puszcza stres i placze ale z radosci. Ten stres byl nie do opisania !!!!! Jestem taka szczesliwa❤❤❤❤❤ nigdy tego nie zapomne i bede kazdy jeden dzien tej ciazy celbrowac ;) Przypomne ryzyko trisomii 1:59!!!!!! Genetyk przez telefon powidzial juz ze prawdopodobnie moje dziecko ma dodatkowy chromosom i wskazuje na ZD !!! Po czym nie udzielil mi innych informacji i si erozłączyl. Dziekuje wam z calego serca - wlalyscie we mnie ogromnie duzo nadzieji - tylko to mnie trzymalo przyzycia ze nie jestem jedyna i wszystko dobrze sie skonczylo ;)
Jupi!!!!! Wiedziałam że u Ciebie też będzie wszystko ok 🥳🥳🥳🥳🥳❤️
 
hehehe fantastycznie to juz bedzie calkowicie jak i ty dostaniesz niedlugo prawidlowe wyniki ;) Czekam na Ciebie ;)
Oj, obyś miała rację 😍, niczego innego teraz nie pragnę tak bardzo jak usłyszeć/przeczytać, że mój Franczesko jest zdrowy, a złymi wynikami zrobił rodzicom i siostrze niezbyt śmieszny żart 🥰
 
Cześć dziewczyny. Chciałabym się do was dołączyć. Amniopunkcję mam wyznaczoną na 9 listopada. Powód to podwyższone ryzyko trisomii 21 i 18. Jest mi bardzo ciężko. Chciałabym mieć już to za sobą. Jestem przerażona.
 
Super! :) Nie ukrywam, że na taką odpowiedź czekałam 😀 dziękuję za wszystkie informacje 😊 Mam takie same zdanie. Mam taki charakter, że nawet 99% pewności, to dla nie za mało 😅 także, teraz jestem przekonana, żeby zrobić badanie. Na szczęście, w dzisiejszych czasach mamy większe możliwości, także trzeba z tego korzystać. Przy okazji mam jeszcze pytanie i mam nadzieję, że nie jest głupie, ale chciałabym wiedzieć, czy zostaje jakaś "pamiątka" po zabiegu? Czy wszystko ładnie się goi?
no ja miałam niewielkiego siniaka przez kilka dni w miejscu wkłucia, ale moja gin mówiła, że to mój urok 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny. Chciałabym się do was dołączyć. Amniopunkcję mam wyznaczoną na 9 listopada. Powód to podwyższone ryzyko trisomii 21 i 18. Jest mi bardzo ciężko. Chciałabym mieć już to za sobą. Jestem przerażona.
Napisz nam coś więcej. Czemu ryzyko jest podwyższone? Jakie wynosi? Znajdziesz tutaj ogromną ilość pozytywnych historii.
 
Do góry