reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Z tego co widze to wszystkie robicie amino bo macie ku temu powody,ja to w sumie nie wiem czy mam powod z tym harmony czy nie
Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy wiedza którą aktualnie masz Ci wystarcza czy jednak wolałabyś wiedzieć więcej i mieć czarno na białym odpowiedź ☺️ ja w poniedziałek miałam punkcję ale zaplacilam za badanie aCGH i wynik dostałam w piątek. I mam już spokój w głowie
 
reklama
Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy wiedza którą aktualnie masz Ci wystarcza czy jednak wolałabyś wiedzieć więcej i mieć czarno na białym odpowiedź ☺ ja w poniedziałek miałam punkcję ale zaplacilam za badanie aCGH i wynik dostałam w piątek. I mam już spokój w głowie
Mozesz powiedziec jakie mialas ryzyko?robilas caly panel czy tylko podstawowe 3?
 
Chyba starając się o dziecko w pewnym wieku musimy sobie zdawać sprawę z możliwych komplikacji. Jeśli aż tak się boisz poronienia to nie rób amniopunkcji. Jednak ryzyko powikłań po amnio jest wyższe niż Twoje ryzyka wad. Nadal jest ZNIKOME.

musimy sobie zdawać sprawę z możliwych komplikacji (w każdym wieku) ale mamy wybór co w takiej sytuacji zrobić...
 
Hej.
Pisałam tu jakiś czas temu, podzielę się z wami moją historia. Miałam dobre USG w 13 tc i źle wyniki pappa i beta po 0,2 mom. Robiłam sanko, które nie dało wyniku - niemożliwy do oznaczenia. Później pojawiły się pierwsze nieprawidłowości na USG. Zrobiłam amniopunkcje i mikromacierze. Podejrzenie triploidia. Teraz z mojej ciąży pozostało mi oczekiwanie na to kiedy serduszko przestanie bić
 
reklama
Hej.
Pisałam tu jakiś czas temu, podzielę się z wami moją historia. Miałam dobre USG w 13 tc i źle wyniki pappa i beta po 0,2 mom. Robiłam sanko, które nie dało wyniku - niemożliwy do oznaczenia. Później pojawiły się pierwsze nieprawidłowości na USG. Zrobiłam amniopunkcje i mikromacierze. Podejrzenie triploidia. Teraz z mojej ciąży pozostało mi oczekiwanie na to kiedy serduszko przestanie bić
Ale masz już wyniki tych mikromacierzy?
 
Do góry