reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Urodziłam 26.9 przez cc. Poród z komplikacjami. Spadki tetna poniżej 70 i ostatecznie było cięcie. Syn dostal 10pkt. Był pod tlenem, karmienie sondą ale wszystko zaczyna się stabilizować. Serce ok,układ pokarmowy ok. Ja wczoraj wyszłam ze szpitala natomiast mały jeszcze został na parę dni. Mały jest wielkim wojownikiem

Gratuluję! Wszystkiego najlepszego dla Twojego Synka! Dużo miłości, zdrowia i radosci dla Was. Mam nadzieję, że szybko się wzmocni i wróci do domu. A jak Ty się czujesz? Wpuszczają Cię teraz na oddzial? Trzymałas już Go na rekach, kangurowalas?
 
reklama
Urodziłam 26.9 przez cc. Poród z komplikacjami. Spadki tetna poniżej 70 i ostatecznie było cięcie. Syn dostal 10pkt. Był pod tlenem, karmienie sondą ale wszystko zaczyna się stabilizować. Serce ok,układ pokarmowy ok. Ja wczoraj wyszłam ze szpitala natomiast mały jeszcze został na parę dni. Mały jest wielkim wojownikiem
Ogromne gratulacje! Bravo wy!
A powiedz Jak Ty sie czujesz?
 
Urodziłam 26.9 przez cc. Poród z komplikacjami. Spadki tetna poniżej 70 i ostatecznie było cięcie. Syn dostal 10pkt. Był pod tlenem, karmienie sondą ale wszystko zaczyna się stabilizować. Serce ok,układ pokarmowy ok. Ja wczoraj wyszłam ze szpitala natomiast mały jeszcze został na parę dni. Mały jest wielkim wojownikiem
Gratulacje dla dzielnej mamusi i malego wojownika :) <3
 
Gratuluję! Wszystkiego najlepszego dla Twojego Synka! Dużo miłości, zdrowia i radosci dla Was. Mam nadzieję, że szybko się wzmocni i wróci do domu. A jak Ty się czujesz? Wpuszczają Cię teraz na oddzial? Trzymałas już Go na rekach, kangurowalas?
W czwartek wyszłam ze szpitala i mogę go odwiedzać raz dziennie na 1 godz. Zawsze to coś. Nie kabgurowalam bo byłam po cc a dziecko pod tlenen ale teraz spokojnie już go biorę na ręce i przystawiam do piersi .
 
Jaś w czwartek wyszedł ze szpitala. Jest bardzo spokojny, spi, placze tylko jak się spóźnię o minute z karmieniem:-) dziś byliśmy pierwszy raz na spacerze. Wszyscy go kochają bo nie da się go nie kochać. Jest cudowny. Oby jak najdłużej był spokój z chorobami
Alez Milo to czytac😍 trzymam kciuki za wasze zdrowko! I zawsze czekam na wiesci, oby zawsze tak piekne Jak dzis ♥️
 
Dziewczyny. Czytam to forum z zapartym tchem. Jutro mam usg.. wynik pappa to 0,68 UI/I a Beata hcg 20,5 UI/I…
Pappa wydaje mi sie chyba za mała. Niewiem co myslec…
 
reklama
Proponuje spokojnie czekać. Wyniki te i tak trzeba przeliczyć na jednostkę MoM i dodatkowo w algorytm trzeba wrzucić parametry z USG.
Usg wyszlo Ok.
12 tyg
CRL 60,4mm
NT 2,20
Kość nosowa obecna
Serduszko 168
Narządy prawidłowe

Natomiast po wprowadzeniu wynikow z krwi wyszlo mi
Bhcg 0,475 MoM
Pappa 0,177 MoM

Ryzyka
Tris 21 - 1:443
Tris 18 - 1:77
Tris 13 - 1:315

Skierowanie na amniopunkcję itp. Umieram z nerwow. Marwi mnie tez dosc wysokie jak na ten wiek ciazy NT.
 
Do góry