reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Witajcie! Ja w czerwcu przechodziłam to co Wy z tym że nie robiłam amnio tylko badanie sanco ze względu na wysoką betę w teście pappa. Parametry z USG bez zarzutów. Moje ryzyko wynosiło zd 1:460 czyli pośrednie.zrobilam Sanco wyszło bardzo dobrze 99,9 że jest ok. A teraz zostało mi tydzień do porodu i nie mogę spać, złe myśli wracają, bo sanco nie daje 100 procent. Boję się bardzo.
Pamiętaj, to tylko myśli. Nie koncentruj się na tym.
 
@Morele jak tam? Jakieś wieści? Jak się czujesz?
Właśnie jadę do szpitala. Szczerze mówiąc nie wiem co będzie, w zeszłym tygodniu przeszłam zapalenie zatok, już jest lepiej. Zrobiłam też CRP, jest w normie „ciążowej”, chciałam być pewna czy nie ma jakiegoś stanu zapalnego. Czytałam że w innym szpitalu wymagają tego badania przed amniopunkcja, tam gdzie jadę nie ma takiego wymogu. Trzymajcie proszę kciuki, żeby wszystko poszło dobrze, stresuje się :((
 
Właśnie jadę do szpitala. Szczerze mówiąc nie wiem co będzie, w zeszłym tygodniu przeszłam zapalenie zatok, już jest lepiej. Zrobiłam też CRP, jest w normie „ciążowej”, chciałam być pewna czy nie ma jakiegoś stanu zapalnego. Czytałam że w innym szpitalu wymagają tego badania przed amniopunkcja, tam gdzie jadę nie ma takiego wymogu. Trzymajcie proszę kciuki, żeby wszystko poszło dobrze, stresuje się :((
Trzymam kciuki! 🤞🤞🤞U mnie nie było wymogu crp, tylko grupę krwi musiałam mieć świeżą
 
reklama
Do góry