reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja

reklama
Hej. No właśnie wczoraj miałam. Po samym zabiegu naprawdę ok. Jak po pobraniu krwi. Chwilę posiedziałam i pojechaliśmy do domu. W nocy i teraz czuję mocniejsze ruchy dziecka.
No i trochę czuję taki lekki ucisk w miejscu kłucia. Coś jak mniej więcej lekkie zakwasy. Nie jest to szczególnie niepokojące i nie utrudnia normalnego chodzenia, wykonywania codziennych czynności.
A Ty miałaś takie badanie?
 
Ostatnia edycja:
Ja czułam się ogólnie w porządku .
30 minut po zabiegu i w samochód i 60 km do domu i w domu leżałam całe popołudnie po zabiegu i przez 3 dni oszczędzający tryb życia .
Chociaż samo wkłucie nie było niczym przyjemnym . I ja przez 3 tygodnie miałam okropnego siniaka , ale lekarz mówi że bardzo rzadko się to zdarza i muszę mieć wyjątkowo delikatne ciało .
 
Aha. Rozumiem. Odpocznij sobie, jeśli masz możliwość to w łóżku. Staraj się nie obciążać, nie napinać niepotrzebnie brzucha. Spokojnie możesz iść do łazienki, do kuchni zrobić coś na szybko do jedzenia. Pamiętaj też o piciu.
Następnego dnia też warto się jeszcze pooszczędzać, ale nie trzeba leżeć.
Jeśli masz plasterek na miejscu wkłucia jutro możesz zdjąć. Będzie dobrze.
Jak się czujesz?
 
Leżę sobie nie mam plastra co jakiś czas chodzę do toalrto się zalatwic ale mam syna w domu 6 letniego i co chwilę coś chce
A tak to narazie się dobrze czuje tylko jeszcze jutro muszę go do szkoły naszykować i puścić ale boje się chodzić...
 
Dzisiaj tak możesz niepewnie się czuć to takie delikatniejsze ruchy, bez zrywania się. W nocy prześpisz się. Sen jest leczniczy. Rano ucznia spokojnie, powoli wyprawisz.
Ja miałam pobranie bardzo późno, bo o 21.00 wyszłam z gabinetu. Przespałam się i jest właściwie ok. Co jakiś czas położę się na jakieś 30-40 minut i wstaję coś tam poukładać, zmyć, pranie poskładać. Nic tam się nie dzieje. :) Także spokojnie, będzie ok.
 
reklama
reklama
Do góry