reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ana1 a starania o dziecko

reklama
W Ana 1 chyba jest tylko informacja czy stwierdzono, a w Ana 2 jest podane miano (ile przeciwciał) i zestawienie, które przeciwciała w ramach Ana rzeczywiście są...
 
A do jakiej sieci laboratoriów idziesz? Jak powiesz, że chcesz ANA, to na pewno Ci zrobią ANA1
A do jakiej sieci laboratoriów idziesz? Jak powiesz, że chcesz ANA, to na pewno Ci zrobią ANA1
Polskie laboratoria, rodzinny zlecił mi ana, jutro dopytam jeśli nie to poproszę ana2 😊od razu
W poniedziałek mam konsultacje także od razu będę mieć wyniki
 
Chodzi o to, żeby wynik był ilościowy (a nie tylko jakościowy).
Rozumiem bardzo dziekuje, ze dostałam takie odpowiedzi🙌 Jesteście naprawdę skarbnica wiedzy , tak czy siak encortonu nie odpuszczę (5) trochę może na mała dawka, ale przy staraniach póki co musi wystarczyć 1 dziennie. ✊✊😘♥️Czas miłości za 7 dni,owulka
 
Ja na początku też miałam encorton, a później lekarz zmienił mi na metypred, podobno ma mniejsze skutki uboczne...
Mi po tej najmniejszej dawce w ciągu 3 miesięcy miano spadło z 1:1000 do 1:320. Obecnie jestem w 11+6 tygodniu ciąży i jak na razie poziom się trzyma i nie trzeba było zwiększać dawki.
 
Ja na początku też miałam encorton, a później lekarz zmienił mi na metypred, podobno ma mniejsze skutki uboczne...
Mi po tej najmniejszej dawce w ciągu 3 miesięcy miano spadło z 1:1000 do 1:320. Obecnie jestem w 11+6 tygodniu ciąży i jak na razie poziom się trzyma i nie trzeba było zwiększać dawki.
No to gratuluje ✊✊ naprawdę ♥️ A encorton na poczatku miałaś 5?
 
reklama
Do góry