• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Jest em po kontrolnej wizycie. Długo mnie badał, bardzo długo na usg 🙊 porównywał usg z piątku z dzisiejszym i dziewczyny szok 😲 na lewym miałam 2 pęcherzyki, a teraz mam 2 torbiele ok 31mm i pęcherzyk 15mm, czyli zyskałam jeszcze jeden pęcherzyk 🤯 na prawym miałam jeden i tam też widoczne ślady endometriozy i teraz mam ofc torbiel, ale gin zauważył też ciałko żółte i plyn, co świadczyłoby o tym, że jakiś pęcherzyk pękł... Tylko że tam był 1 🙊 jakieś dziwne rzeczy.. Generalnie nawet jeśli jakiś pęcherzyk pękł, to mam nieco zle warunki, bo jak nigdy moje endo ma 10mm... Kazał brać dupka przez 7 dni od dziś i 8mego dnia zrobić test, jak negatyw to przestać brać dupka i czekać na okres.
Nasteony cykl to będzie CLO + pregnyl, a w styczniu jak nie będzie owulacji i ciąży, to drożność 🙄
Dziewczyny jakoś tak śmiesznie się czuje 🤦‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki.
Jestem na etapie badan i starań o dzidziusia. Aktualnie jestem po symulacji lekiem Aromek od 5dc do 9 dc w tym 9 dc miałam zrobiona drożność a 12 dc dostałam zastrzyk z Otrivelle bo po leku pojawił sie pecherzyk dominujący 22 mm. Ale na usg wyszlo ze moje endometrium jest cienkie bo ma tylko 6.5mm ale podobno jest ładne o gładkie. Czy ktoraś z Was tez miała taki przypadek? Ile dni po zastrzyku należy sie starac? Macie może takie doswiadczenia?
 
Hej dziewczynki.
Jestem na etapie badan i starań o dzidziusia. Aktualnie jestem po symulacji lekiem Aromek od 5dc do 9 dc w tym 9 dc miałam zrobiona drożność a 12 dc dostałam zastrzyk z Otrivelle bo po leku pojawił sie pecherzyk dominujący 22 mm. Ale na usg wyszlo ze moje endometrium jest cienkie bo ma tylko 6.5mm ale podobno jest ładne o gładkie. Czy ktoraś z Was tez miała taki przypadek? Ile dni po zastrzyku należy sie starac? Macie może takie doswiadczenia?
Mi lekarz mówił żeby działać w dniu zastrzyku i dzień po na pewno. Ale.nie zaszkodzi jeszcze dwa dni po dla pewności [emoji6]
 
Dość cienkie to endo, ale zanim dojdzie do ew zagnieżdżania, to zdorzy jeszcze urosnąć, jedz orzechy, awokado, ryby i napij się czerwonego wytrawnego winka 🙂 albo po prostu kup Omega 3 i suplementuj.
No ja miałam endo 10mm w 18dc i mówił, że mogłoby być lepsze 🙄
Po zastrzyku to pęcherzyk może pęknac do 48h, czyli albo tego samego dnia, albo dzień później 😉
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry