reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Dzisiaj termin miesiaczki, zrobiłam bete poniżej 1...ale za to dodatnie przeciwciała na covid wiec coś w tym miesiacu jednak wykiełkowało :D
 
reklama
U mnie wieczne porządki [emoji2368] rozpalcelowałam kanapę w salonie na części pierwsze xd co możliwe zdjęłam do prania [emoji28] i był problem że złożeniem [emoji1787] dodatkowo teściu przywiózł mi chyba 50 kg dynię więc kisnę w kuchni drugi dzień [emoji28]

Uwielbiam dynię 😁 zawsze mrożę na później, bo tak mi smakuje, czy to krem, czy pieczona, czy w risotto ❤️

Hej. U mnie w porządku. Nadal tylko piersi bolą i brzuch plus ciągle chodzę głodna [emoji28]

Kiedy masz wizytę następna? Kropek/kropka się rozpycha ☺️

Dzisiaj termin miesiaczki, zrobiłam bete poniżej 1...ale za to dodatnie przeciwciała na covid wiec coś w tym miesiacu jednak wykiełkowało :D

No co ty 😮 ale bezobjawówka? 🥺
Sama badalas, czy Cię skierowali?
 
Miałam mieć dopiero 30tego listopada na prenatalne ale czekam na info od lekarza czy mogę przyjść w przyszłym tygodniu bo jednak byłabym spokojniejsza.
Uwielbiam dynię [emoji16] zawsze mrożę na później, bo tak mi smakuje, czy to krem, czy pieczona, czy w risotto [emoji3590]



Kiedy masz wizytę następna? Kropek/kropka się rozpycha [emoji3526]



No co ty [emoji50] ale bezobjawówka? [emoji3064]
Sama badalas, czy Cię skierowali?
 
Miałam mieć dopiero 30tego listopada na prenatalne ale czekam na info od lekarza czy mogę przyjść w przyszłym tygodniu bo jednak byłabym spokojniejsza.
Ja w mojej pierwszej ciąży tez chciałam iść na prenatalne 11+6,ale moja ginka powiedziała, że lepiej jak dzidziuś będzie troszkę większy, zadzwoniłam do tej od badań prenatalnych i też tak powiedziała, więc umówiłam się na 12+6. Może lepiej ten tydzień więcej poczekać jednak?
 
Kochana w tym tygodniu po niedzieli będę dopiero w 10+, chce iść tylko kontrolnie sprawdzić czy nadal wszystko gra, a prenatalne zostają tak jak były 30.11 [emoji4]
Ja w mojej pierwszej ciąży tez chciałam iść na prenatalne 11+6,ale moja ginka powiedziała, że lepiej jak dzidziuś będzie troszkę większy, zadzwoniłam do tej od badań prenatalnych i też tak powiedziała, więc umówiłam się na 12+6. Może lepiej ten tydzień więcej poczekać jednak?
 
Tak u mnie właśnie to sprawdzali bo ginekolog się obawiał ze mam puste pęcherzyki bez jajka i pamiętam ze wyszło mi kolo 300 ale konkretnie trzeba badać kolo 16mm mówił mi ze poniżej 150 to nie dojdzie do zapłodnienia (nie wiem czy tylko czy jajko słabe czy wogule bez). i kolejna sprawa jak za dużo estradiolu to tez nie zaskoczy bo śluzówka się zmienia tak mówił znowu endokrynolog/ginekolog ale górnej granicy nie znam..
Dziękuję Ci bardzo. Sprawdzę sobie poziom estradiolu w takim razie ;)
No to tego jeszcze nie słyszałam, człowiek się uczy cały czas, mogłam iść sobie zbadać estradiol 😅może pójdę w przyszłym cyklu, tylko pasuje zaliczyć monitoring, żeby gin zbadał wielkość pęcherzyka.
U Ciebie to by było wskazane. Bo może niepotrzebnie dostajesz zastrzyki na pęknięcie, a tam pusty pęcherz bez komórki 🙊 tak właśnie słyszałam, że jak np estradiol wyjdzie mały np 90 tzn, że tam nie ma komórki w środku.
@Megana_89 mi to dodatkowo ładnie rozjaśniła ;)
 
Co tam u Was dziewczyny? 🙂
Ja czekam na okres. Pierwszy raz dostałam dupka na przedłużenie drugiej fazy bo mam za krótką (około 10 dni). I chyba mi cykl rozwalił bo już 33 dc. Sprawdzałam w aplikacji i przez 2 lata nie miałam tak długiego cyklu 🙄 tak źle i tak nie dobrze 🙄
Testy negatywne.

Teściu przywiózł mi chyba 50 kg dynię więc kisnę w kuchni drugi dzień [emoji28]
A Ty jak się czujesz przed porodem? Podziwiam z wielkim brzuszkiem niewzruszona w kuchni ☺️
Co robisz z tej dyni? Bo ja robiłam ostatnio krem z dyni i tak zachwalaliśmy, że luby mi przyniósł 3 dynie 🙈
Nie wiem co z nią zrobić. Takie kluski dyniowe chyba zrobię i pomroże
Screenshot_20201025-095029.png
Uwielbiam dynię 😁 zawsze mrożę na później, bo tak mi smakuje, czy to krem, czy pieczona, czy w risotto ❤
A w jaki sposób mrozisz? Nigdy tego nie robiłam. Surową czy gotowe danie?
 
reklama
@rossig meble też ostatnio skrecałam, mój mąż mówi mówi już tak: "Szałapucie, ręce mi na Ciebie opadaja" [emoji2368][emoji1787]
Jak wraca do domu i widzi co nowego zrobiłam[emoji28]
Nigdy nie byłam z tych osób co usiedziały na tyłku, więc teraz też nie potrafię [emoji28] tym bardziej, że biodra bolą.
Tydzień temu mieliśmy sesję, i kilka dni przed sesją zrobiłam sobie jeszcze hybrydę u stóp [emoji1787][emoji1787]

Wiesz co ja to tylko zamroziłam sobie troszkę woreczków pokrojonej, surowej na zupę, A tak porobiłam mnóstwo kremów, i taką w occie- zawsze do kotlecika czy coś słoiczek będzie można sięgnąć [emoji6]

Hmm A już przez ten duphaston czujesz się już na okres 33 dc to faktycznie już sporo. Ja takie okresy potrafiłam też mieć, ale u mnie to właśnie wynikało że pęcherzyki nie pękały i cyk torbiel się robiła.
 
Do góry