reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cykl贸w ... i nie tylko 馃榿鈽猴笍鉂わ笍

pannadziewanna

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
26 Wrzesie艅 2017
Post贸w
598
I co teraz? Jakie s膮 nast臋pne kroki? A da艂 Ci podw贸jna dawk臋? Kurcze ja by艂am w aptece wykupi膰 dupka i pregnyl na nast臋pny cykl i babeczka powiedzia艂a, 偶e go nie ma w magazynie jest u mnie w mie艣cie tylko 2 szt i musz臋 go zarezerwowa膰
Powtarzamy wszystko od nowa. Liczy 偶e p贸jdzie owu z drugiej strony chocia偶 tamten jajnik te偶 idealny nie jest. Czyli clo i potem ovitrelle.
O pregnylu m贸j lekarz powiedzia艂 偶e w艂a艣nie jest niedost臋pny og贸lnie i daje ovitrelle. A ja nawet ostatnio Ovi nie mog艂am dosta膰. Dopiero w innym mie艣cie kupi艂am.
A tobie daje lekarz podw贸jn膮 dawk臋? M贸j nic nie wspomina艂 o takiej mo偶liwo艣ci

reklama

Arielda

Do艂膮czy艂(a)
17 Kwiecie艅 2020
Post贸w
451
Powtarzamy wszystko od nowa. Liczy 偶e p贸jdzie owu z drugiej strony chocia偶 tamten jajnik te偶 idealny nie jest. Czyli clo i potem ovitrelle.
O pregnylu m贸j lekarz powiedzia艂 偶e w艂a艣nie jest niedost臋pny og贸lnie i daje ovitrelle. A ja nawet ostatnio Ovi nie mog艂am dosta膰. Dopiero w innym mie艣cie kupi艂am.
A tobie daje lekarz podw贸jn膮 dawk臋? M贸j nic nie wspomina艂 o takiej mo偶liwo艣ci
Jak nie ruszy dawka 5000j pregnylu to da 2x 5000j, powiedzia艂, 偶e takie jest post臋powanie, a jak to nie daje rezultatu, to dob贸r innych lek贸w na stymulacje.
Kurcze obym dorwa艂a ten pregnyl 馃檮馃檹 jak nie to masakra, nie do艣膰 偶e ovi dro偶szy podw贸jnie, to jeszcze w艂a艣nie s艂ysza艂am, 偶e pregnyl lepszy. Ciekawe czy te braki lek贸w, to przez koron臋... 馃馃様

Gonzi

Do艂膮czy艂(a)
12 Pa藕dziernik 2020
Post贸w
937
Dziewczyny te偶 ju偶 3 razy dostawa艂am zastrzyk i te偶 nadal nie zasz艂am. Dostawa艂am ovitrelle. Ile dni po zastrzyku robi艂y艣cie test? Mi si臋 wydaje 偶e nic z tego jak zwykle. Zastrzyk robi艂am w sobot臋 tydzie艅 temu ale w pon na usg nadal by艂y p臋cherzyki czyli po 1,5 dnia nie p臋k艂y. Nie wiem jak to teraz liczy膰 skoro wiem 偶e w pon na pewno nie p臋k艂y.

pannadziewanna

Do艂膮czy艂(a)
26 Wrzesie艅 2017
Post贸w
598
Jak nie ruszy dawka 5000j pregnylu to da 2x 5000j, powiedzia艂, 偶e takie jest post臋powanie, a jak to nie daje rezultatu, to dob贸r innych lek贸w na stymulacje.
Kurcze obym dorwa艂a ten pregnyl jak nie to masakra, nie do艣膰 偶e ovi dro偶szy podw贸jnie, to jeszcze w艂a艣nie s艂ysza艂am, 偶e pregnyl lepszy. Ciekawe czy te braki lek贸w, to przez koron臋...
Hej co i Ciebie?

pannadziewanna

Do艂膮czy艂(a)
26 Wrzesie艅 2017
Post贸w
598
Hej dziewczyny co i was? Ja jestem po laparoskopii i by艂am na kontroli u lekarza. Mamy zielone 艣wiat艂o na starania ale p臋cherzykow brak czekam do nast臋pnego cyklu 偶eby zobaczy膰 czy si臋 wyreguluje owulacja.

basia.sinkiewicz

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
27 Stycze艅 2019
Post贸w
147
Dziewczyny, jestem w 28 dc, czy to mo偶liwe ze lekki b贸l brzucha, czasami takie lekkie uczucie wbijania igly, to mo偶e by膰 objaw ci膮偶y, czy kt贸ra艣 z was tak mia艂a? nigdy tak nie mia艂am, a nie chce robi膰 za szybko tych test贸w ci膮偶owych.

Do g贸ry