reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Chciałam dziewczynkę to też dobrze będzie ☺ o tej teorii nie słyszałam. Fajnie Was tu mieć, zawsze ciekawych rzeczy się można było dowiedzieć 🤗
A co Wam dziewczyny wychodzi z kalendarza chińskiego? Jaka płeć?
Wychodzi chłopiec z chińskiego .. Z ramzi większość pisala ze dziewczynka :) no i puls serduszka byl 160 więc tez jakies teorie mówią ze to znaczy dziewczynka :) zobaczymy co na prenatalnych za miesiac :) jakos bardziej chyba czuje dziewczynkę :)
 
reklama
24 dc cykle 27-28, zadzwoniła dzisiaj do mnie moja onkolog że pasowało by zrobić badania i przesunełam klinike na czerwiec, w meisiacach gdzie mam badania nie staramy sie bo wtedy mam dużo naświetlania, teoretycznie powinnam mieć też Peta ale to jest za bardzo obciązające. Także starania z invitro zaczynam za miesiąc :) ale chętnie tutaj poczytam jak Wam się ciąże rozwijają :)
To super, a my będziemy za Ciebie trzymać kciuki ❤️ czyli teraz jaki plan? Czekasz na okres czy może nie przyjść? I potem stymulacja pod in vitro?
 
To dobrze, że przeszło. Oby tak zostało 😁
Umówiłam wizytę na 26 maja dopiero to będzie 7+0. Wcześniejszy termin wolny to był 6+0 więc tak niepewnie by było z serduszkiem. Niechce wcześniej, żeby się nie stresować czy coś jest i lazic co tydzień 😉
Test mi wyszedł 2 dni przed okresem, ale taki, że musiałam się wpatrywać. Ale domyślałam się od razu bo miałam stan podgorączkowy 8dpo i 9dpo, a potem samo przeszło. I testy owulacyjne wychodziły mi pozytywne ☺
Podziwiam cierpliwość :D ja byłam 4+4potem 6+5 i okazalo sie ze jest 6+0 :D i teraz 9+1 :)

Kurde cos musi byc z tymi owulacyjnymi :) mega sie ciesze ze wam sie udalo ❤️
 
Mi wychodzi z chinskiego dziewczynka. Wedlug teorii ramziego 5 dziewczyn okreslilo dziewczynke a ja sama od poczatku tez czuje ze bedzie baba 😂 najlepsze ze nawet moj facet ma takie przczucia a moja mama kupila juz kilka rozowych ciuszkow bo jest przekonana ze wnuczka bedzie...najwyzej chlopak bedzie w różu chodzic 🤣 Zbrzydłam okropnie. Jestem senna, jest mi duszno, mam mdlosci, ciagle tylko sikam. Jestem na duphastonie ponad miesiac juz bo mialam niski progesteron ale sytuacja stabilna. Ogolnie tak pryszcze wyszly mi wszedzie...twarz, dekolt, plecy a nawet pod pachą dzis jednego mialam 🤭🤫😪 na brzuchu mam hormonalną wysypke, wlosy lecą garsciami, sa suche i tluste jednoczesnie i 1 raz w zyciu pojawil mi sie łupież ktorego nie moge zwalczyc mimo ze pielegnacja sie nie zmienila...stawiam na 101% ze to hormony. Sersuszko zobaczylam w 6+3 no i jeszcze jeden plusik...wkoncu mam cyce 😂😂😂
Ha ha dobra jesteś 😂 to super, że tyle objawów przynajmniej wiesz, że wszystko dobrze 😉
 
Podziwiam cierpliwość :D ja byłam 4+4potem 6+5 i okazalo sie ze jest 6+0 :D i teraz 9+1 :)

Kurde cos musi byc z tymi owulacyjnymi :) mega sie ciesze ze wam sie udalo ❤
He ☺️ dam radę wytrzymać. Fajnie mi dni idą w miarę szybko.
Dokładnie z tymi owulacyjnymi to serio trzeba by coś opublikować. Wszystkim wychodzi. Mi to nawet wcześniej niż ciążowy 😁
Ja też się cieszę, że Wam się udało 😉
 
Ha ha dobra jesteś 😂 to super, że tyle objawów przynajmniej wiesz, że wszystko dobrze 😉
Z objawami to wlasnie tak nie do konca jest pewne ze bedzie dobrze ale mysle pozytywnie 😊😊😊 ale sie ciesze ze sie tobie tez udalo 😍 w ktorym to cyklu przypomnij?
 
Teraz czekam na okres, nie czuje się na ciążę, w poneidziałek meisiączka, po miesiaczce, badania (cytologia, markery, tomograf rezonans, rtg, usg). Kolejna miesiączka wypada 7.06 i w 1 lub 2 dzień mam iść do kliniki. Przez 14 dni bedzie stymulacja aby organizm przyjoł zarodek (zobaczymy ile się rozmrozi i zapłodni) Mam 8 jajek wiec moze z 5 zarodków będzie. Mam 15% szans wiec licze ze za 5 razem sie uda :D a jak nie za 2 lata adopcja. Te dzieci też ktoś musi pokochać :)
 
reklama
Do góry