reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Teraz czekam na okres, nie czuje się na ciążę, w poneidziałek meisiączka, po miesiaczce, badania (cytologia, markery, tomograf rezonans, rtg, usg). Kolejna miesiączka wypada 7.06 i w 1 lub 2 dzień mam iść do kliniki. Przez 14 dni bedzie stymulacja aby organizm przyjoł zarodek (zobaczymy ile się rozmrozi i zapłodni) Mam 8 jajek wiec moze z 5 zarodków będzie. Mam 15% szans wiec licze ze za 5 razem sie uda :D a jak nie za 2 lata adopcja. Te dzieci też ktoś musi pokochać :)
Uda sie ❤ co do adopcji pochwalam bardzo. Sama chcialabym w przyszlosci adoptowac lub starac sie o bycie rodzina zastspcza jednak moj nazeczony jest kategorycznie nastawiony na nie...😔 ale moje chęci są i zawsze będą zeby dac milosc tym ktorych nikt nie kocha 🥰
 
reklama
Mi się zawsze podobał Adaś i Aleksander :) a żadne dla dziewczynek mi się nie podobają. Prawda jest taka, że jak przychodzi do wyboru imion to dopiero wtedy człowiek sobie uświadamia ilu ludzi nie lubi 😂 😂
 
No właśnie ja nie wiem jak patrzeć na chiński bo owulacje chyba miałam 31.03 lub 01.04 I w marcu chiński mówi chłopak A w kwietniu już dziewczyna [emoji1787][emoji1787]
Chciałam dziewczynkę to też dobrze będzie [emoji3526] o tej teorii nie słyszałam. Fajnie Was tu mieć, zawsze ciekawych rzeczy się można było dowiedzieć [emoji847]
A co Wam dziewczyny wychodzi z kalendarza chińskiego? Jaka płeć?
 
Będzie dobrze kochana, zobaczysz ! Musi być dobrze :-)
Teraz czekam na okres, nie czuje się na ciążę, w poneidziałek meisiączka, po miesiaczce, badania (cytologia, markery, tomograf rezonans, rtg, usg). Kolejna miesiączka wypada 7.06 i w 1 lub 2 dzień mam iść do kliniki. Przez 14 dni bedzie stymulacja aby organizm przyjoł zarodek (zobaczymy ile się rozmrozi i zapłodni) Mam 8 jajek wiec moze z 5 zarodków będzie. Mam 15% szans wiec licze ze za 5 razem sie uda :D a jak nie za 2 lata adopcja. Te dzieci też ktoś musi pokochać :)
 
Teraz czekam na okres, nie czuje się na ciążę, w poneidziałek meisiączka, po miesiaczce, badania (cytologia, markery, tomograf rezonans, rtg, usg). Kolejna miesiączka wypada 7.06 i w 1 lub 2 dzień mam iść do kliniki. Przez 14 dni bedzie stymulacja aby organizm przyjoł zarodek (zobaczymy ile się rozmrozi i zapłodni) Mam 8 jajek wiec moze z 5 zarodków będzie. Mam 15% szans wiec licze ze za 5 razem sie uda :D a jak nie za 2 lata adopcja. Te dzieci też ktoś musi pokochać :)
Mam koleżankę. Prawie 40 lat, miala stymulacje w lutym.. Pobrali w marcu i jest w ciazy wlasnie :) za 1 razem. A nie dawali jej prawie w ogole szans. Nawet lekarz powiedział ze cud :) a serduszko jest i bije :)
 
Hej dziewczyny!! U mnie dziś 30 dc i 16 dpo. @ której termin wypadał na środę i wlasciwie jakichkolwiek jej oznak brak!! 26 dc i dzisiaj czyli 30 dc robiłam testy ciążowe - ten z niebieską końcówka jest z poniedziałku, a ten pink z dzisiaj - nie mogę się napatrzec!!!! 😍😍😍 czekam do poniedziałku - jezeli wszystko bedzie dobrze i nic do mnie nie daj Boże nie przyjdzie to dzwonię do ginekologa! 🙊
rossig jak Ty się czujesz, w którym dc i ile dpo jesteś i kiedy wybierasz się do swojego lekarza? 🥰
 

Załączniki

  • 20200508_042424.jpg
    20200508_042424.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 182
  • Screenshot_20200508-082323_Gallery.jpg
    Screenshot_20200508-082323_Gallery.jpg
    118,2 KB · Wyświetleń: 165
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry