reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Juz dobrze :)mamy 9+2wedlug usg. ale mialam mega mdłości. Wczoraj na wizycie juz sie ruszalo i nawet nie dalo sie go zmierzyć 😂

A Ty jak tam? Ananasy i morele? Ktory dzien? :*:*

Zobacz załącznik 1116694
Ojej jaki piękny dzidziuś ❤️ a mdłości przeszły? 😉
Ja mam dziś 4+3 wiem, że to wcześnie, ale jestem optymistką, także musi być dobrze
❤️
Ananaski były 😁 moreli nie lubię. Planowałam się zmusić i dołączyć w tym cyklu jak by nie wyszło. Moje dziecko uchroniło mnie przed morelami 😂
 
reklama
Ojej jaki piękny dzidziuś ❤ a mdłości przeszły? 😉
Ja mam dziś 4+3 wiem, że to wcześnie, ale jestem optymistką, także musi być dobrze

Ananaski były 😁 moreli nie lubię. Planowałam się zmusić i dołączyć w tym cyklu jak by nie wyszło. Moje dziecko uchroniło mnie przed morelami 😂
Ja sie cieszylam od 4+0 a nawet niepełne 🤭 wiec trzymam kciuki i mysl pozytywnie :* kiedy najbliższa wizyta? :) bedzie na pewno dobrze ❤️ mialas jakies objawy czy test?

Mdłości przeszly, zmęczenie i sen tez powoli :) ale powiem Ci, ze strasznie mnie męczyło :o
 
U mnie beta byla podobna i jest 1 😂 chodzą słuchy ze takie duze przyrosty sa na dziewczynke. U mnie od paczatku byly po ponad 200 do 300% przyrosty 😂 gdzie inne w 5tc mialy 7tys to u mnie bylo 16tys 🤣🤣🤣
Chciałam dziewczynkę to też dobrze będzie ☺️ o tej teorii nie słyszałam. Fajnie Was tu mieć, zawsze ciekawych rzeczy się można było dowiedzieć 🤗
A co Wam dziewczyny wychodzi z kalendarza chińskiego? Jaka płeć?
 
Dziękuję pięknie ❤ fajnie, że tu zajrzałaś 😘 który dzień cyklu masz? 😉
24 dc cykle 27-28, zadzwoniła dzisiaj do mnie moja onkolog że pasowało by zrobić badania i przesunełam klinike na czerwiec, w meisiacach gdzie mam badania nie staramy sie bo wtedy mam dużo naświetlania, teoretycznie powinnam mieć też Peta ale to jest za bardzo obciązające. Także starania z invitro zaczynam za miesiąc :) ale chętnie tutaj poczytam jak Wam się ciąże rozwijają :)
 
Chciałam dziewczynkę to też dobrze będzie ☺ o tej teorii nie słyszałam. Fajnie Was tu mieć, zawsze ciekawych rzeczy się można było dowiedzieć 🤗
A co Wam dziewczyny wychodzi z kalendarza chińskiego? Jaka płeć?
Mi wychodzi z chinskiego dziewczynka. Wedlug teorii ramziego 5 dziewczyn okreslilo dziewczynke a ja sama od poczatku tez czuje ze bedzie baba 😂 najlepsze ze nawet moj facet ma takie przczucia a moja mama kupila juz kilka rozowych ciuszkow bo jest przekonana ze wnuczka bedzie...najwyzej chlopak bedzie w różu chodzic 🤣 Zbrzydłam okropnie. Jestem senna, jest mi duszno, mam mdlosci, ciagle tylko sikam. Jestem na duphastonie ponad miesiac juz bo mialam niski progesteron ale sytuacja stabilna. Ogolnie tak pryszcze wyszly mi wszedzie...twarz, dekolt, plecy a nawet pod pachą dzis jednego mialam 🤭🤫😪 na brzuchu mam hormonalną wysypke, wlosy lecą garsciami, sa suche i tluste jednoczesnie i 1 raz w zyciu pojawil mi sie łupież ktorego nie moge zwalczyc mimo ze pielegnacja sie nie zmienila...stawiam na 101% ze to hormony. Sersuszko zobaczylam w 6+3 no i jeszcze jeden plusik...wkoncu mam cyce 😂😂😂
 
reklama
Ja sie cieszylam od 4+0 a nawet niepełne 🤭 wiec trzymam kciuki i mysl pozytywnie :* kiedy najbliższa wizyta? :) bedzie na pewno dobrze ❤ mialas jakies objawy czy test?

Mdłości przeszly, zmęczenie i sen tez powoli :) ale powiem Ci, ze strasznie mnie męczyło :o
To dobrze, że przeszło. Oby tak zostało 😁
Umówiłam wizytę na 26 maja dopiero to będzie 7+0. Wcześniejszy termin wolny to był 6+0 więc tak niepewnie by było z serduszkiem. Niechce wcześniej, żeby się nie stresować czy coś jest i lazic co tydzień 😉
Test mi wyszedł 2 dni przed okresem, ale taki, że musiałam się wpatrywać. Ale domyślałam się od razu bo miałam stan podgorączkowy 8dpo i 9dpo, a potem samo przeszło. I testy owulacyjne wychodziły mi pozytywne ☺️
 
Do góry