reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Hej dziewczyny [emoji531]
Tak dużo piszecie ostatnio, chętnie bym z wami popisala, ale nie mam czasu! [emoji2368]
U mnie w pracy Sajgon. Wywalili szefa (jestem jego sekretarką), wprowadzają nowy system i wszystko nie działa (jak zawsze) i okazało się, że nowy szef nie wiedział, że stary już odszedł i nie był przygotowany. Muszę mu wszystko tłumaczyć i pokazywać. Stary szef jak stał tak poszedł, a w swoim biurze zostawił syf jak po tornadzie. Zgadnijcie kto to sprząta... Do tego zakończenie poprzedniego miesiąca w kadrach i rachunkowości (to też ja)...
Eh do tego prawie codziennie jeżdżę na pobieranie krwi, jak tak dalej pójdzie to cała że mnie wyciągną [emoji3347][emoji3347]‍[emoji3601][emoji382]
Załatwilam właśnie catering dla firmy na piątek i sobotę, a sama sobie nic do jedzenia nie kupiłam... I siedzę o suchym pysku do 18 [emoji1751]‍[emoji3601]


Narazie nie pisze, ale wieczorami przed zaśnięciem czytam, ale nie mam już siły pisać.
Nadrobię kochane!
Trzymajcie się! [emoji8]
 
reklama
Niestety nie zawsze się da zrobić badania genetyczne. Ja dzisiaj odebrałam wynik badania histopatologicznego i nie stwierdzono części płodu/zarodka więc nawet jakby mi zabezpieczyli ten materiał to genetycy by nic nie wybadali.
Miałam taka sama sytuację. Zresztą lekarz przed zabiegiem ostrzegł mnie, że tak się może zdarzyć.
 
Hej. Cały czas jestem i podczytuje. Dziś u mnie 35 dc przy cyklach 31-33. Miałam już nadzieję.. Bo i morele i maaca i wiesiolek i seksy wtedy kiedy trzeba... I co. Znów. @. Jak poszłam do WC w pracy i to zobaczyłam... Zamarłam... Ryczę jak bóbr.. Dobre że jestem sama..😢 Nie mogę się opanować.. Wytrzalam tule dni. A dziś wszystko pękło.😢😢😢😢
 
Hej. Cały czas jestem i podczytuje. Dziś u mnie 35 dc przy cyklach 31-33. Miałam już nadzieję.. Bo i morele i maaca i wiesiolek i seksy wtedy kiedy trzeba... I co. Znów. @. Jak poszłam do WC w pracy i to zobaczyłam... Zamarłam... Ryczę jak bóbr.. Dobre że jestem sama..😢 Nie mogę się opanować.. Wytrzalam tule dni. A dziś wszystko pękło.😢😢😢😢
Ojej kochana.. 😳 😳 Ja czekam na swój, ale mam nadzieję że go nie będzie... To moje marzenie.. Bo jak przyjdzie to będę równie zrozpaczona i załamana.. 😳 😳

Trzymam kciuki żeby Twoj następny cykl był udany!
 
Aaa ok, ale jak ciąża młoda to nie było ani łożyska ani pępowiny a kosmki kosmówki nieliczne więc nie wiem czy to by wystarczyło do badań, może i tak :)
Ale do badań genetycznych nie jest potrzebny zarodek, wręcz w laboratorium gdzie robiłam nie przyjmują zarodków czy płodu już w całości i jest informacja że.jakbym przysłała cały to jestem zobowiązana go odebrać. Do badania wystarcza kosmki kosmowki, fragmenty łożyska czy pępowiny
 
Hej. Cały czas jestem i podczytuje. Dziś u mnie 35 dc przy cyklach 31-33. Miałam już nadzieję.. Bo i morele i maaca i wiesiolek i seksy wtedy kiedy trzeba... I co. Znów. @. Jak poszłam do WC w pracy i to zobaczyłam... Zamarłam... Ryczę jak bóbr.. Dobre że jestem sama..[emoji22] Nie mogę się opanować.. Wytrzalam tule dni. A dziś wszystko pękło.[emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]
Tule Cię mocno [emoji8] jak potrzebujesz to się wyplącze a jutro wróć do 'walki'.
 
reklama
Do góry