reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Kiedy jeść ananasa, a kiedy morele?[emoji16] Prosze o małe wskazówki. Cykle mam 33dniowe. Dziś jest 11dc, przewidywana owulacja 18dc( 21.11) [emoji846]
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂
Ale wesoło się zrobiło, aż się ekscytuje tym naszym wątkowym porodem 🙊 trzymam kciuki 🤞 🤞

Ja czekam na wizytę, mam w środę, to będzie 12dc, grzecznie brałam CLO od 3 do 6dc no i zobaczymy co tam się dzieje 🙄
Dzis mam 8dc, test owu wyszedł bladziutki, femometer mi go na 12% 'wycenil'
Jak gin powie, że może coś z tego być, to polece od razu po ananaska 😅
 
No jasne! 😘

@Ragda urodziłaś już ? 😅 Chcesz być też na zamkniętym? ☺ Łyso będzie bez Ciebie 😘
Kurde mi w ogóle nie przychodzą powiadomienia z tego wątku 🤷‍♀️ wiec chętnie pójdę na prywatne bo tam na pewno będą przychodziły :)

Nadal w dwupaku jestem 😁 miałam fałszywy alarm ale ucichło.. Półtora tygodnia już z rozwarciem na palec chodzę.. Ale mam nadzieje ze szybko się coś zacznie bo już mi grubo 😂 niby do terminu 10 dni. Ale lekarz od razu mówił że nie dotrzymam. :D zobaczymy 😁
 
Dziewczyny brałyście CLO?
Takie mam pytanko, czy po przesuwała Wam się owu domniemana przez to? Od 7-8dc robię testy zawsze, bo mam cykle około 25dniowe i wskakuje mi pozytyw 8-9dc, a dziś mam 10dc i nadal ani śladu, że coś się zaczyna dziać z lh 🤔 tzn ja pozytywy zawsze miałam, a owu nie było na monitoringu, ale teraz to nawet test lh nie wychodzi 🙄
 
Ja clo nie brałam tylko aromka ale mi przyspieszył o kilka dni owulacje
Dziewczyny brałyście CLO?
Takie mam pytanko, czy po przesuwała Wam się owu domniemana przez to? Od 7-8dc robię testy zawsze, bo mam cykle około 25dniowe i wskakuje mi pozytyw 8-9dc, a dziś mam 10dc i nadal ani śladu, że coś się zaczyna dziać z lh [emoji848] tzn ja pozytywy zawsze miałam, a owu nie było na monitoringu, ale teraz to nawet test lh nie wychodzi [emoji849]
 
a ja jutro ide na biopsje bo jednak lekarze chca sprawdzic czy to nie znowu rak...takze nie zglądalam bo sie badalam...ca pare dni bedzie wiadomo..pozdrawiam Was z ŚCO :*
 
reklama
Trzymamy kciuki dawaj znać [emoji173] dokladnie Ty już wyczerpałaś limity, więc miejmy nadzieję że to fałszywy alarm [emoji4]
a ja jutro ide na biopsje bo jednak lekarze chca sprawdzic czy to nie znowu rak...takze nie zglądalam bo sie badalam...ca pare dni bedzie wiadomo..pozdrawiam Was z ŚCO :*
 
Do góry