reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Jest em po kontrolnej wizycie. Długo mnie badał, bardzo długo na usg 🙊 porównywał usg z piątku z dzisiejszym i dziewczyny szok 😲 na lewym miałam 2 pęcherzyki, a teraz mam 2 torbiele ok 31mm i pęcherzyk 15mm, czyli zyskałam jeszcze jeden pęcherzyk 🤯 na prawym miałam jeden i tam też widoczne ślady endometriozy i teraz mam ofc torbiel, ale gin zauważył też ciałko żółte i plyn, co świadczyłoby o tym, że jakiś pęcherzyk pękł... Tylko że tam był 1 🙊 jakieś dziwne rzeczy.. Generalnie nawet jeśli jakiś pęcherzyk pękł, to mam nieco zle warunki, bo jak nigdy moje endo ma 10mm... Kazał brać dupka przez 7 dni od dziś i 8mego dnia zrobić test, jak negatyw to przestać brać dupka i czekać na okres.
Nasteony cykl to będzie CLO + pregnyl, a w styczniu jak nie będzie owulacji i ciąży, to drożność 🙄
Dziewczyny jakoś tak śmiesznie się czuje 🤦‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki.
Jestem na etapie badan i starań o dzidziusia. Aktualnie jestem po symulacji lekiem Aromek od 5dc do 9 dc w tym 9 dc miałam zrobiona drożność a 12 dc dostałam zastrzyk z Otrivelle bo po leku pojawił sie pecherzyk dominujący 22 mm. Ale na usg wyszlo ze moje endometrium jest cienkie bo ma tylko 6.5mm ale podobno jest ładne o gładkie. Czy ktoraś z Was tez miała taki przypadek? Ile dni po zastrzyku należy sie starac? Macie może takie doswiadczenia?
 
Hej dziewczynki.
Jestem na etapie badan i starań o dzidziusia. Aktualnie jestem po symulacji lekiem Aromek od 5dc do 9 dc w tym 9 dc miałam zrobiona drożność a 12 dc dostałam zastrzyk z Otrivelle bo po leku pojawił sie pecherzyk dominujący 22 mm. Ale na usg wyszlo ze moje endometrium jest cienkie bo ma tylko 6.5mm ale podobno jest ładne o gładkie. Czy ktoraś z Was tez miała taki przypadek? Ile dni po zastrzyku należy sie starac? Macie może takie doswiadczenia?
Mi lekarz mówił żeby działać w dniu zastrzyku i dzień po na pewno. Ale.nie zaszkodzi jeszcze dwa dni po dla pewności [emoji6]
 
Dość cienkie to endo, ale zanim dojdzie do ew zagnieżdżania, to zdorzy jeszcze urosnąć, jedz orzechy, awokado, ryby i napij się czerwonego wytrawnego winka 🙂 albo po prostu kup Omega 3 i suplementuj.
No ja miałam endo 10mm w 18dc i mówił, że mogłoby być lepsze 🙄
Po zastrzyku to pęcherzyk może pęknac do 48h, czyli albo tego samego dnia, albo dzień później 😉
 
reklama
Niestety nie. Nie pękł pęcherzyk nadal nawet po zastrzyku..
I co teraz? Jakie są następne kroki? A dał Ci podwójna dawkę? Kurcze ja byłam w aptece wykupić dupka i pregnyl na następny cykl i babeczka powiedziała, że go nie ma w magazynie 😮😮😮 jest u mnie w mieście tylko 2 szt i muszę go zarezerwować 🙊🤯
 
Do góry